Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Cieszy jedynie najprawdopodobniej tylko dzieci, gdyż dla dorosłych jest to najmniej lubiana pora roku.


Opady śniegu, minusowa temperatura, ciężkie warunki na drogach to utrapienie większości dorosłych, a przede wszystkim właścicieli samochodów, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.
filtry oleju
Admin: cuatrok77
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W najtrudniejszej sytuacji są Ci, którzy nie posiadają garażu, gdyż wybranie się autem w trasę okazuje się rzeczywiście długie, gdyż warunki atmosferyczne skutecznie są w stanie utrudnić taki wyjazd. No i oczywiście problemy z uruchomieniem auta, bo przy minusowych temperaturach nawet bardzo dobre auto może mieć z tym problem.

Przydatny wpis? Jeżeli tak sądzisz, przeczytaj towarzyszące porady na rozpatrywany temat - bez marudzenia kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku (https://blyss.pl/).

Ci, którzy mają swoje auto na parkingu są zobowiązani przed zimą zadbać nie tylko o opony zimowe, ale też o filtry oleju.


podróż
Na podstawie danych z: pixabay.com


Ich rola jest rzeczywiście niedoceniana. Przede wszystkim mają wpływ na wydajność olejów silnikowych dzięki czemu chronią sam silnik. Wskazane jest w tym momencie polecić filtr mann (zobacz filtr mann) zaopatrzony w zintegrowane ogrzewanie dwustronne.

Nie wstydź się - w poszukiwaniu ciekawego Cię postu kontynuuj klikanie w nowe linki. W końcu z pewnością znajdziesz coś fajnego.

Jest on bardzo zalecany w zimą, bo zapewnia niezawodny rozruch nawet w bardzo niskich temperaturach, a jak istotna bywa to sprawa, wie o tym każdy kierowca. Jeśli i Ty wymienisz swój filtr na filtr mann (dowiedz się o filtrze oleju) możesz mieć gwarancję, że Twój samochód chociaż niegarażowany nigdy nie będzie miał kłopotu z rozruchem.
Pomyśl o tym przede wszystkim iż nie bywa to wielki koszt.


Powinno się o takie rzeczy zatroszczyć się jeszcze zanim temperatura spadnie faktycznie bardzo nisko.
2021/11/26, 07:25:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.