W zimie powinniśmy wymienić oczywiście opony, ale również kupić dedykowane właśnie na tę porę roku oleje silnikowe

dzięki jakim nasz samochód będzie mógł sprawnie funkcjonować


Zima to część roku, gdy trzeba wyjątkowo zadbać o swoje auto, z uwagi na minusowe temperatury i ogólnie niekorzystne warunki pogodowe czy te występujące na ulicach.


fotografia limuzyny
Admin: David Guo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


To także czas, żeby zrobić niezbędne przeglądy i odwiedzić sklepy Motoryzacyjne Warszawa, aby zakupić preparaty do pielęgnacji pojazdu, o takich bowiem nie możemy zapominać.


Może zainteresują ciebie także

Bogaty wachlarz zastosowania gumy od uszczelek po profile i maty gumowe

producent profili gumowych
Admin: Husqvarna
Na podstawie danych z: Husqvarna
Na pewno każdy z nas umiałby bez przygotowania wymienić kilka maszyn, także rzeczy codziennego użytku, jakie wszyscy mam w swoich domach. Znana jest ludziom od wielu dziesięcioleci, lecz nadal cieszy się ogromną popularnością i jest wykorzystywana w najróżniejszych wytworach.


Na zimę musimy wymienić rzecz jasna opony, ale też kupić oleje silnikowe Warszawa, które dedykowane są dla pojazdów jeżdżących w niższych temperaturach. W zimie niezbędna jest bowiem inna ochrona dla silnika, jaki narażony jest na mniej korzystne dla swojego poprawnego działania warunki. Przeznaczone właśnie na taką porę roku oleje są tak skomponowane, aby zapewniać jak najlepsze zabezpieczenie dla silnika, kiedy występują ujemne temperatury. Aby jednak auto było faktycznie właściwie eksploatowane powinniśmy również w tym przypadku przestrzegać zaleceń producenta i wymieniać olej zgodnie ze wskazaniami. Każdy produkt, w tym również olej silnikowy, ma swój termin przydatności, po którym może niestety zmniejszyć swoją efektywność. Nierzadko jednak w praktyce pomijamy tego rodzaju kwestie i nie weryfikujemy przydatności wykorzystywanych produktów, co niestety może źle wpływać na funkcjonowanie silnika.


Rzecz jasna zakup i wymiana oleju to nie wszystko, o czym musimy pamiętać zimą, jako że to tylko jedna z licznych kwestii, jaką trzeba mieć na uwadze. Dbać w tym okresie powinniśmy o całe auto, ponieważ tylko wówczas będzie skutecznie spełniać swoją rolę.
2019/04/11, 07:48:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.