SSAB (huta stali), znany producent blach twardych

Szwedzka marka SSAB, od dawna kojarzona jest z bardzo dużą jakością. Zamierzeniem firmy było i jest budowa świadomości marek towarów. Huta stali SSAB wytwarza stale do wielu branż przemysłu, koncentrując się na wyrobach niszowych i wysoko odpornych, do formowania na zimno. Obszar przeznaczeń stali marki SSAB ograniczony jest tylko przez wyobraźnię konstruktorów.

części do pługa
Admin: STAL-HURT
Na podstawie danych z: www.stal-hurt.com
Stali SSAB używa się w tym miejscu, gdzie (warte przeczytania) chcemy wykreślić przebieg obróbki cieplnej, podnieść żywotność produktu i jego bezpieczeństwo, a także zredukować masę, także wartości produkcji. Zaczynając od blach najcieńszych, wykorzystywanych jako podbicia butów wytrzymałych na przebicie, poprzez struktury bezpieczeństwa aut, ekwipunek transportowy, pojazdy specjalistyczne, czarne skrzynki do samolotów, aż do szkieletów budowlanych typu elewatory zbożowe, lub skocznie narciarskie zbudowane ze stali odpornej na korozję atmosferyczną.
Zaletą SSAB, poza dostępem do najlepszych na świecie złóż rudy żelaza, jest wieloletnie doświadczenie w wytwórczości zaawansowanych wyrobów dobranych do wymogów odbiorców. SSAB jest ogólnoświatowym liderem w obrębie rozwoju, wynalazków i wytwórczości zaawansowanej stali wysoko odpornej.

Jeśli masz ochotę przeczytać więcej danych na prezentowany temat - znakomicie się składa, gdyż istnieje już pełna informacja, którą możesz zobaczyć tu.

W sytuacji takich stali, ważne jest, żeby można było je bez trudu modelować, obrabiać i łączyć.

Blacha
Admin: Mark Fickett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Blachy ze stali SSAB to surowiec o nadzwyczajnej twardości, oraz świetnej zdatności do obróbki warsztatowej. Jednym z wielu towarów komponowanych z blachy znacznie wytrzymałej są lemiesze. Robione są do każdych modeli maszyn budowlanych, a również lemiesze do maszyn drogowych i rolniczych (części do pługa na Dzięki użyciu twardej stali, lemiesze doceniane są w górnictwie podziemnym i kopalniach odkrywkowych, gdzie pracują w ekstremalnych warunkach.
Dzięki użytkowaniu stali SSAB, mają podwyższoną żywotność w odniesieniu do lemieszy produkowanych z innych stali trudno ścieralnych przyczyniając się tym samym do powiększenia skuteczności wytwórczej maszyn.
Z blachy wysoko wytrzymałej, jest możliwość stworzyć lemiesze i elementy nawet do najbardziej nietypowych maszyn. Każdego roku zwiększa się krąg nabywców stali SSAB.
2019/07/11, 16:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.