Jungheinrich - niewątpliwie jeden z najważniejszych producentów wózków widłowych, jacy istnieją na współczesnym rynku

Wpisały się w „pejzaż” wielkich zakładów, magazynów, hal przemysłowych, hurtowni centrów handlowych o dużej powierzchni, stając jego niezbywalnym „elementem”.
Pefrumy „With Love" Mohito
Admin: MOHITO
Na podstawie danych z: MOHITO


Służą do przewożenia produktów o dużej wadze sięgającej nawet kilkunastu ton.


umowy
Admin: CASIO


Jednym z czołowych przedsiębiorstw produkujących wózki widłowe jest niewątpliwie Jungheinrich części, które wykorzystuje przy konstruowaniu swych „pojazdów” są najwyższej jakości. Niezwykle bogata wiedza techniczna a także duża kreatywność, jaką może poszczycić się kadra pracujących w konsorcjum zawodowców pozwala mu budować innowacyjne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dodatkowo przedsiębiorstwo nie przestaje się doskonalić, poszerzać proponowaną ofertę o nowe artykuły oraz usługi. Wszystko po to, żeby iść z postępęm. Dobrze byłoby wspomnieć, że moc to również „wyróżnik” wszystkich części Hyster. Marka stosuje tylko wypróbowane podzespoły. Silniki gazowe zapewniają niskie koszty utrzymania, jak również wysoką bezawaryjność. Ich niewątpliwym walorem jest prędki rozruch nawet w niewysokich temperaturach, a prościej mówiąc „na zimno”.
Takowe rozwiązanie pozwala ograniczyć ilości spalin trafiających do atmosfery na skutek eksploatowania wózków widłowych.
2018/01/18, 09:47:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.