Branża motoryzacyjna wprowadza na rynek nowy produkt, który ma zagwarantować nam komfort jazdy w trudnych warunkach zimowych

Co to takiego? Coś, co w bliskim czasie ma możliwość być hitem i ma zająć miejsce do dnia dzisiejszego wykorzystywanych łańcuchów na koła umożliwiających poruszanie się po zaśnieżonych, lub też oblodzonych drogach.


samolot
Admin: Pam Broviak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Gdzie oraz od kogo kupić używany wóz?

traktor
Admin: Lelou
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Sieć, komis, giełda – form sprzedaży używanych wozów jest bez liku. O czym powinniśmy wiedzieć?


Zakup pojazdu używanego wiąże się z mnóstwem decyzji.


Co to jest? Tym razem mamy możliwość wypróbować opaski sniegowe zwane żartobliwie skarpetami. Są one wytworzone z materiału zapewniającego przyczepność na oblodzonej czy ośnieżonej drodze i co bardzo ważne, są niezwykle łatwe w montażu. To ich wielka zaleta i w tym względzie wyraźnie wygrywają nad stosowanymi dodnia dzisiejszego łańcuchami, a co najbardziej ważne, swoje zadanie wypełniają nie gorzej od nich. Takie opaski sniegowe umożliwiają jazdę tak samo po pokrytej lodem drodze jak również takiej, na której zalega zbyt duża warstwa śniegu.kliknij to gmp atom gmp atomZ nimi żadne warunki drogowe (spoiwo hydrauliczne) nie okażą się ciężkie, a żadna droga nie będzie dla Ciebie niedostępna. Te antypoślizgowe opaski sniegowe już zyskały liczną rzeszę zwolenników. Auto wyposażone na czas zimy w takie opaski sniegowe wspaniale daje sobie radę na każdej drodze. Trzeba ponadto koniecznie dodać, że zapewniają lepszy komfort prowadzenia auta, a to dla wielu kierowców okazuje się rzeczą ogromnie ważną.


Choć może rzadko w naszym klimacie zimy są takie śnieżne i zimne, należy zaopatrzyć się w takie akcesoria.


Czasem kilka dni intensywnych opadów wystarczy, aby całkowicie sparaliżować ruch na drogach. Jeżeli we właściwym czasie się na to przygotujesz, żadne warunki nie okażą się trudne.
2021/12/14, 12:28:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.