Chiptuning - czyli, następny tekścik z cyklu "z czym to się je?"

Rozmyślasz nad tym, jak ulepszyć własne auto? Wydaje Tobie się, iż nie wykorzystujesz całego potencjału, jaki w sobie ma? Jeżeli tak, to doskonale wybrałeś temacik do odczytania! W naszym pisanym dzisiaj artykule po opowiadamy Tobie o najlepszym sposobie na tak zwane "podrasowanie", auta, czyli wspaniale znany mechanikom Chiptuning! Po raz pierwszy usłyszałeś to słówko? A więc odczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się o nim jak najbardziej dużo!


Wspomniany w temaciku a także wstępie Chiptuning, a konkretniej: "Chip Tuning", to najlepsze rozwiązanie z sytuacji, gdy wydaje naszym osobom się, iż mamy samochód - określmy go słowami: "super łał" - a jego silniczek bywa słaby jak niemowlak oraz porusza się z prędkością żółwika, który próbuje przebyć góreczkę za wzniesieniem.




samochodu
Admin: Rubbermaid Products
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/rubbermaid/2949398650/


Tego rodzaju "wada" silnika, nie bywa spowodowana marką, czy też modelowi danego auteczka, ale w rzeczywistości bywa "wadą", którą to z pełną premedytacją przekazuje naszym osobom wytwórca wraz z zakupem samochodu. W rzeczywistości, każdy silniczek kryje wewnątrz siebie ogromny potencjał, który zostaje "niwelowany" przez własnego producenta. Dlaczego? Postaramy się na to odpowiedzieć.

Publikacja, którą w tym momencie widzisz to wspaniałe źródło (https://www.hurtopony.pl/opony-do-samochodu/audi/a5) informacji, ale jeśli poszukujesz analogicznych danych, to kliknij tutaj.

Zaczynającą rzeczą, która powoduje owe "osłabienie" mocy silnika auta, bywa to, że wspomniany wytwórca pozostawia pewnego rodzaju margines błędu, gdyby eksploatacja autka była niewłaściwa.




Drugi powód to to, że wewnątrz Europie kwota auta jest uzależniona od siły owego silniczka, oraz po trzecie - Tak nazywana "Strategia fabrycznych ograniczeń", która pozwala dokładnie na stopniowe powiększanie parametrów silniczka, nie robiąc zmian mechanicznych w silniczku.
2022/01/10, 07:25:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.