Chip tuning staje się polecaną metodą poprawy parametrów motoru

Producenci aut nagminnie zachowują w napędach spory zapas wielu parametrów po to, aby wykorzystywać je w późniejszych modelach jak również dostosowywać do wyposażenia, formatu czy też ciężaru określonej wersji. Dokładnie ten sam silnik silnik może mieć parę wartości siły i momentu obrotowego.

Silnik auta
Admin: James Case
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Praktycznie znaczna część aut zaopatrzonych w elektroniczny regulator wtrysku jest przygotowana na przeróbki chip tuningu. Poprawa parametrów silnika, to zwiększenie mocy i momentu obrotowego, jak również obniżenie spalania oleju napędowego, benzyny oraz usprawnienie całościowej poprawności pojazdu.

Rozsądnie zrobiony, nie oddziałuje na długotrwałość silnika. Warto jednak pamiętać o dochowaniu terminów zmiany części użytkowych pojazdu. Chip tuning nie zwiększa spalania paliwa, odwrotnie wywołuje jego obniżenie.

Planujesz uzyskać inne informacje na ten temat? Z pewnością notka z witryny (https://www.autoonline.pl/o-nas.html) także je posiada, więc kliknij tutaj i poznaj je starannie.

Modyfikacja fabrycznego oprogramowania komputera sterującego silnikiem daje możliwość nadania osobistego charakteru pracy samochodu, w zależności od żądań usługobiorcy, w seryjnym samochodzie. Umożliwia modelowanie i wydobycie ukrytych przymiotów w olbrzymim zakresie swobody. Efektem przeprowadzenia chip tuningu, jest zwiększenie wydajności w samochodzie. To pozwala na dużo prężniejszą jazdę.

Może zainteresują ciebie także

Cennik na usunięcie filtra cząstek stałych okazuje się być dosyć jednakowy

tuning auta
Admin: RL GNZLZ
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli znajdziemy odpowiedniego mechanika wiele możemy zmienić
Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że gdy odnajdziemy odpowiedni warsztat samochodowy, w którym działają prawdziwi specjaliści, to jesteśmy w stanie sporo zmienić w naszym wozie, tak by wyglądał on oraz brzmiał, tak jak zawsze o tym myśleliśmy. Przez to nie powinno nas zaskakiwać to, że coraz więcej osób interesuje się takimi zmiana, pragnąc by ich wozy okazały się być jedyne we własnym typie.


Po założeniu nowego programu, zwiększanie prędkości, wyprzedzanie i jazda na trasie jak i w terenie zabudowanym, staje się milsza. Jeżdżąc na 5 biegu można w każdym momencie przyspieszać bez potrzeby przerzucania biegu na niższy, z uwagi na to, że auto samoistnie energicznie wyrywa się do przodu. Jest o wiele elastyczniejsze i to w całym zakresie obrotów. Nie wolno zapominać, że operacja poprawiania silnika nie jest prosta i niewłaściwie zrobiona przyniesie więcej złego niż korzyści. Do jej zainstalowania, obowiązkowa jest specjalistyczna baza techniczna i ogromna wiedza mechanika.

Podobał Ci się ten tekst? Jeżeli tak, poznaj użyteczne zagadnienia, które z zaangażowaniem omówiliśmy w najnowszym artykule (http://www.sklep.betaret.pl/).

Fundamentem prawidłowej modyfikacji jest analiza stanu technicznego auta, dlatego w pierwszym rzędzie wykonywany jest sprawdzian rozpoznawczy na hamowni. Często okazuje się, że podniesienie atrybutów silnika jest niemożliwe, ponieważ jest on wadliwy.
2019/04/15, 07:46:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.