Jak można by zagwarantować sobie bezpieczeństwo na śliskiej posadzce?

Wg pewnego znanego stwierdzenia, najwięcej wypadków zdarza się we własnym mieszkaniu. Jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc jest łazienka, w której przez wzgląd na obecne tam warunki można w bardzo łatwy sposób się zwyczajnie poślizgnąć i przewrócić.


hybrydowy napęd
Admin: Falcon® Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


opony - odzwierciedlenie
Admin: włodi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Z tego też powodu, aby uniknąć tego rodzaju okoliczności, bardzo popularne są specjalistyczne dywaniki.


Ich spodnia część jest stworzona z gumy, dzięki czemu niezwykle rośnie współczynnik tarcia, który ma duży wpływ na przesuwanie się dywanika po posadzce. Tego typu dywaniki przeciwślizgowe są zazwyczaj sprzedawane w zestawach złożonych ponadto z dwóch albo trzech elementów. Poza większym dywanikiem mającym rozmiar ok.

Zaintrygował Cię nasz artykułu? Zatem zachęcamy Cię - wejdź na nową witrynę i dokonaj oceny naszych starań. W razie jakichkolwiek niepewności - pytaj!

50x80cm, a który zazwyczaj kładzie się na środku łazienki, taki komplet zawiera jeszcze mały okrągły element pod szczotkę sedesową i część przyczepianą na deskę sedesową. Większość tego typu dywaników jest wyprodukowana z odpornych na wycieranie materiałów sztucznych. Mają one przeróżne barwy, które można by bez najmniejszego problemu dopasować do wystroju łazienki. Na rynku są poza tym dywaniki przeciwpoślizgowe wykonane z bawełny, jednak trochę przyjemniejsze w dotknięciu są te, do produkcji których wykorzystano dzianinę futerkową.


Może zainteresują ciebie także

Sprawdź czy to już moment na likwidację auta.

Złomowisko
Admin: free photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obecnie na naszym rynku jest bardzo wiele firm, które trudnią się kasacją i złomowaniem aut, które nie nadają się absolutnie do użytku w ruchu drogowym albo z powodu swojego ”stażu” nie mogą już dłużej poruszać się po drogach. Nie ma problemu, aby je odszukać w internecie, bo tworzą nie tyko swoje strony-wizytówki, ale również dają mnóstwo ogłoszeń i ofert skupu części, złomowania, i natychmiastowej płatności gotówką.


Niezwykle zbliżonym rozwiązaniem są również wykładziny samochodowe przeciwślizgowe. Zależnie od danego modelu, można je wykorzystać na podłodze w kuchni lub w łazience. Są także takie, które mają chronić przed poślizgiem w brodziku czy też w wannie.


Zarówno te, jak i podłogowe, mogą być sprzedawane wg określonych rozmiarów lub być cięte na konkretny podany przez odbiorcę wymiar. Dywaniki przeciwślizgowe natomiast są zazwyczaj proponowane w standardowych wymiarach, np. 75x45 lub 100x70cm.
2020/10/05, 08:13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.