Kto wytwarza części zamienne do wózków widłowych?

wózki magazynowe to dosyć specyficzne pojazdy, które posiadają jednak sporo wspólnego z typowymi samochodami. Dla przykładu dużo z nich posiada silniki stworzone przez wiodące przedsiębiorstwa związane z motoryzacją.


Dla przykładu dużo z nich ma silniki wyprodukowane przez wiodące przedsiębiorstwa motoryzacyjne.
Oczywiście oznacza to, że także dużo elementów również jest albo analogiczna, bądź to wręcz taka sama, jak w typowych pojazdach. Część z takich części to tylko trochę mniejsze lub (przez wzgląd na większe obciążenia) bardziej wytrzymałe odmiany powszechnie wykorzystywanych elementów. Nie inaczej działają łańcuchy do wózków. Mogłyby to być łańcuchy rozrządu czy też łańcuchy na koła. Są jednak także łańcuchy (odwiedź stronę) do masztu, zatem takiej części wózka jezdnego, która ma za zadanie podnoszenie różnego rodzaju ładunków. Istnieją ponadto łańcuchy do pomp hydraulicznych.

Nie chcesz, aby intrygujące posty Cię ominęły? Więc z pewnością spodoba Ci się dobra witryna (https://www.linde-mh.pl/pl/Produkty/Wozki-Ex-proof/), na której można przeglądać nowe wpisy.

W sprzedaży można by również nabyć zestawy łańcuchów do wózków widłowych. Te do podnoszenia masztów mogłyby posiadać rozmiar 1 cala i rozkład płytek 6x6. Są sprzedawane w pakietach po pięciu metrów w cenie ok. 1000 złotych.


laptop
Admin: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Są one wyprodukowane z nieco solidniejszych surowców, ponieważ w wypadku wózków widłowych wszystkie takie części są narażane na o wiele bardziej znaczące obciążenia. Są ponadto narażone na szybsze starcie. Z tego też powodu najlepsze łańcuchy do wózków jezdnych wytwarza się z lepszych gatunkowo rodzajów metali, gdyż są one poddawane dodatkowemu procesowi utwardzania. Do lżejszych zastosowań wykorzystuje się łańcuchy kwadratowe.
Przy kupowaniu takiego elementu należy zwrócić uwagę na symbol towaru. Ponadto łańcuch musi mieć stosowny atest, który gwarantuje bezpieczeństwo kierowcy konkretnego pojazdu.
2021/04/28, 22:42:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.