Jakie zalety i wady mają tak ogromnie popularne dzisiaj tekturowe opakowania.

Tektura i papier są niezwykle powszechne, zarówno przy niewielkich jednostkowych pudełkach, jak i w przypadku opakowań zbiorczych. Posiadają one liczne zalety, przez co stanowią doskonałą alternatywę dla plastików i folii.


kombajn
Admin: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Przede wszystkim są one na tyle wytrzymałe, że doskonale chronią produkty podczas magazynowania i transportu.

Czy prezentowany temat wydał Ci się interesujący? To świetnie, gdyż jak wejdziesz tu, odnajdziesz pożyteczne informacje (http://www.arapneumatik.pl/k-184-przemienniki-czestotliwosci-falowniki-parker), które Cię na pewno zaintrygują.

Mimo że papier będzie się kojarzył z tym, że jest delikatny, to na opakowania tekturowe stosuje się jego specjalne odmiany, jakie wytrzymają naprawdę dużo (oferta na ). Przeważnie stosowana jest w tym celu wzmocniona tektura, posiadająca odpowiednią przestrzenną strukturę, zapewniającą z jednej strony lekkość a z drugiej wytrzymałość. Tektura falista produkowana jest w różnych grubościach, dzięki czemu wykonywać z niej można zarówno nieduże pudełka, jak i duże kartony.


tektura falista
Na podstawie danych z: pixabay.com


Może zainteresują ciebie także

Kup w przenośnik rolkowy lub kubełkowy i ciesz się z dużo większych zysków

W prawie każdym zakładzie produkcyjnym jest potrzeba przewozu rozmaitych półproduktów. Czasem jest to pogmatwane, albowiem towar bywa proszkowaty, ciekły, niezwykle malutki lub tak potężny, iż żaden pracownik nie będzie w stanie go dźwignąć. Kluczowe jest, aby usprawniać zadania w firmie w taki sposób, aby praca była jak najbardziej efektywna.


Dużą zaletą tekturowych opakowań jest ich lekkość i możliwości składowania w wygodny sposób. Dzięki temu da się ich większą ilość trzymać w niewielkim pomieszczeniu, a jeśli będzie taka potrzeba złożyć w większe pudełko. Da się też na nich łatwo i szybko robić rozmaite nadruki, przez co takie opakowania będą znacznie bardziej estetyczne .

Przeczytaj informacje i odkryj serwis (http://metalfach.com.pl/produkty/), który z pewnością Cię zainteresuje. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to już teraz! Zapewne nie będziesz żałować.

Bez wątpienia zaletą tektury jest również cena, a także to, że jest on przyjazny dla przyrody, w odróżnieniu na przykład do plastików.


Lecz tektura ma także pewne wady, o jakich należy pamiętać w czasie jej używania. Przede wszystkim łatwo się pali, więc należy uważać z nią przy ogniu, a poza tym szybko chłonie wilgoć, więc nie nadaje się do używania na zewnątrz.
2021/05/18, 08:31:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.