Spedycja to jedyna z gałęzi polskiej gospodarki, która nie obawia się spowolnienia

Mamy kryzys czy nie? Mnóstwo ludzi stawia sobie to pytanie. Ceny rosną, ale w większości branż rosną również płace. W sumie jest jak zwykle - branżom w których są pieniądze jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami - coraz gorzej. Z rynku wypadają niewielkie firmy, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych klientów - wykańczają je różnorodne opłaty i wzrastające koszty utrzymania.


Transport ma się dobrze

załadunek chłodni
Admin: Glen Wallace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Są jednak branże, które trzymają się dobrze nawet w kryzysie. Należą do nich między innymi transport i spedycja . Oczywiście, czasami dochodzi do sytuacji, w której już nie ma czego transportować i gospodarka się wali, lecz do tego etapu naszemu krajowi wciąż bardzo daleko. Nie ma więc powodu do obaw. Dopóki są środki na życie na choć średnim poziomie, ludzie zawsze będą nabywać żywność, odzież i inne dobra. A wszystko to wymaga transportu. Zazwyczaj jest tak, że dla przedsiębiorstwa bardziej opłaca się wyprowadzanie transportu do zewnętrznej firmy, niż tworzenie departamentu transportowego wewnątrz własnego przedsiębiorstwa.


Dobra firma transportowa to skarb. Kiedy taką znajdziemy trzymajmy się jej. Możemy podpisać kontrakt na długotrwałą współpracę. Kiedy jesteśmy stałym klientem możemy liczyć zwykle na jakiś rabat, być może współpracę z naszymi ulubionymi pracownikami itp. Dla przedsiębiorstw transportowych takiego rodzaju długookresowe partnerstwo to również doskonałe rozwiązanie. Ciągła kooperacja gwarantuje pewnego rodzaju stabilizację. Z jednej strony firma transportowa ma zagwarantowane konkretne zarobki, z drugiej - klient gwarantowany transport, gdy będzie niezbędny.


Gdzie szukać dobrej firmy?

Żurawie w porcie
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/
Należy poszukać rzetelnej i sprawdzonej firmy. Jeżeli mamy znajomych, którzy pracują lub współpracowali z firmami spedycyjnymi, warto skorzystać z ich rad. Spedycja i transport to specyficzne branże, powinniśmy wobec tego dobrze dokonać wyboru.

Już istnieje autorska strona www (https://magicplay.pl/?pl_oferta,57) - wejdź w poniższy link, poczytaj treść i zostaw proszę własny komentarz. Będziemy szczęśliwi.

Naturalnie, nawet zawarcie stałej umowy o kooperacji nie zwalnia nas z kontrolowania jakości usług. Warto sprawdzać co jakiś czas, czy aby nasz ładunek transportowany jest w odpowiednich warunkach, terminowo i bez żadnych problemów. Takie postępowanie to także motywacja dla firmy transportowej, aby trzymać wysoki poziom usług.
2022/03/08, 07:04:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.