Jeśli jesteśmy szczęśliwymi właścicielami ogrodu i marzy wam się zbudowanie niewielkiego jeziorka i klombu, na pewno przyda wam się folia do oczek wodnych oraz agrowłókniny

Wszyscy doskonale wiemy, że piękny ogród jest przymiotem jego właściciela i cieszy oko. Miło także spędza się w nim czas samemu i w gronie przyjaciół.
Dbanie o ogród nie jest łatwą rzeczą, ale obecnie na rynku są już dostępne produkty, które niezwykle uproszczą nam życie i sprawią, że troszczenie się o ogród stanie się proste jak nigdy wcześniej.


szkło w domu
Admin: Personal Creations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Agrowłókniny są produktem najlepszym dla hobbistów ogrodników i dla rolników hodujących rośliny na większą skalę. Agrowłókniny są stosowane przy aranżacji klombów, a także przy hodowaniu truskawek. Wytworzone są z taśmy polipropylenowej, która jest niezwykle wytrzymała, ale nie działa na szkodę sadzonkom. Przepuszcza promienie Słońca oraz wodę, ale powstrzymuje wzrost chwastów. Dzięki temu nieczęsto będziemy stosować chemiczne środki. Możemy zamówić przeróżne barwy i rozmiary agrowłókniny, co daje nam szansę wyboru materiału idealnego dla nas.


agrowłókniny
Admin: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżeli w naszym ogródku zamarzy się nam malutka sadzawka, na pewno posłuży nam folia do oczek wodnych. Z jej powodu nasz mały staw będzie trwały, a woda nie przeniknie w glebę. Folia do oczek wodnych Rol-Market zezwala właścicielowi ogródka na przygotowanie interesującej sadzawki kompletnie samodzielnie.
Ze względu na fakt, że folia jest sprzedawana na metry, każdy będzie mógł zbudować oczko wodne w wymyślonych przez siebie kształtach i wymiarach. Później wystarczy oczko tylko udekorować i gotowe.
2019/04/05, 07:49:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.