Bywają ludzie, którzy z pasją do motocykli się rodzą, a u innych po prostu przychodzi taki moment w życiu

Słyszy się, że jazda na motorze bywa niebezpieczna. Pewnie to prawda, ale pasji nie można w sobie zagłuszyć.


Są tacy, którzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub po prostu mają w DNA.
przewożenie samochodu na przyczepce
Admin: amateur photography by michel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


motor
Admin: aristar
Na podstawie danych z: http://www.aristar.pl/


Niekiedy jest przecież tak, że ta fascynacja bywa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jeżeli tata z dziadkiem każdy wolny weekend spędzali w ogródku, żeby naprawiać i czyścić swe Motory, to zapewne miłość ta także zakiełkuje w sercu ich potomka. W przeszłości mówiono, że motory to sport wyłącznie dla panów. Dziś nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, bo dużo kobiet wyśmienicie radzi sobie na jednośladach. Jeżeli więc mamy zamiar nabyć motocykl, to rzecz jasna należy najpierw zrobić prawo jazdy. Będzie nam znacznie łatwiej, jeśli posiadamy już uprawnienia do kierowania autem. Dlaczego? Gdyż dobrze znamy już przepisy oraz nie musimy myśleć przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie marzeń dla wielu osób. Czekają one, aż minie zima, by móc wyciągnąć swe cudo z garażu, przygotować oraz wyruszyć w drogę. Chcą poczuć pracę silnika oraz wiatr we włosach. Nieprawdą jest, że motocykliści to dawcy organów.

Czy masz pytania? (https://mechanika-service.com/) Nie wstydź się! My na pewno uszanujemy wszelaką możliwość dyskusji. Więc oczekujemy na oceny od Ciebie.

Zdecydowana większość z nich jeździ przepisowo.
Niestety lekkomyślni ludzie zdarzają się zarówno pośród kierowców osobówek, jak i motorów. Po prostu ich wypadki są zazwyczaj śmiertelne oraz medialnie głośniejsze. Jednakże nie należy generalizować.
2022/01/28, 07:39:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.