Niejeden właściciel samochodu zdaje sobie sprawę z tego, że powinien o niego dbać — na przykład regularnie wymieniać olej i filtry

Większość Polaków stara się dbać o auta, które posiada, by służyły im one przez długi czas.


Bez auta funkcjonowanie człowieka XXI wieku byłoby pewnie w znacznej mierze bardziej skomplikowane.
remont
Na podstawie danych z: foter.com


smochód terenowy
Admin: TATA
Na podstawie danych z: Marubeni Motors Poland


Wszyscy żyjemy szybko i to dzięki autom jesteśmy w stanie w ciągu dnia znaleźć się w kilku różnych miejscach i załatwić wszystkie niecierpiące zwłoki sprawy. Rzecz jasna, każdy zdaje sobie sprawę z tego, że auto musi mieć ważne przeglądy. Musimy jednak nie zapominać też o tym, że spora grupa mechaników zaleca coroczną wymianę oleju oraz filtrów oleju. To niebywale istotne.

Jeśli sądzisz, że treści zawarte w tym wpisie są warte Twojej uwagi, kliknij tu - ten użyteczny tekst także Cię zafrapuje.

Jedak, jeżeli podróżujemy dość często, to może być tak, że wymiana będzie częstsza. Powinna ona nastąpić zwykle po zrobieniu oKOŁO 15 tysięcy kilometrów. Filtr oleju jest potrzebny do prawidłowej pracy silnika. Takiego rodzaju filtr jest odpowiedzialny za filtrowanie oleju silnikowego w każdym aucie. Wtedy znacząco zwiększa się jakość pracy silnika. To wpływa na jego niezawodność i długowieczność. W czasie jazdy, kiedy silnik jest na chodzie, do oleju dostaje się ogromna ilość zanieczyszczeń. Zadaniem filtra jest wychwycenie zanieczyszczeń, które się tam nagromadziły. Dzięki temu olej zachowuje swoje właściwości smarujące. Filtry oleju bez problemu kupimy w internecie.
Jednak będziemy musieli udać się do mechanika, aby założył nam je specjalista. Jeśli nie znamy się na autach i w ogóle nie wiemy, jaki filtr należy zamówić, to poprośmy o to mechanika — on zapewne nie odmówi nam pomocy.
2022/01/22, 07:43:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.