Czy kierowcy samochodów ciężarowych mogą wybrać obszycie kierownicy skórą?

Jednym z najbardziej istotnych elementów w samOChodzie jest kierownica. To właśnie kierownica pozwala nam łatwo skręcać oraz sterować w sytuacjach, jakie wymagają reakcji natychmiastowej.


Najtrafniejszym materiałem do obszywania kierownicy jest skóra.


Ma ona wyśmienite cechy mimo stopniowego ulegania zużyciu się. Jest ona przyjemna w dotknięciu oraz pochłania pot w takiej ilości, że gwarantuje komfort kierującego pojazdem. Ponadto w czasie trzymania kierownicy, skóra zapewnia trwałe jej trzymanie. Obszywanie kierownic skórą nie jest tanie. Taka usługa może wynieść od 300 do 1200 PLN. Niezwykle duże znaczenie ma tutaj wariant skóry i sama kierownica. W wypadku kierownic nieoryginalnych, ważna jest wielkość kierownicy. Im kierownica większa, tym bardziej kosztowne okaże się jej obszycie. Kierownica zawsze jest obszywana jako składnik całej tapicerki. Nawet jeżeli kierownica obszyta jest fabrycznie, to dla utrzymania ładnego wyglądu, trzeba to zrobić ponownie. Kierownica musi być matowa, tak jak reszta tapicerki.


przewóz
Admin: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


obszywanie kierownic


Może zainteresują ciebie także

Idealny samochód w zasięgu ręki

cewka sprężarki klimatyzacji
Admin: Dan Zen
Jeśli nasze życie to nieustanny pośpiech, pamiętajmy o tym, że można to zmienić. W pierwszej kolejności musimy skupić się na tym, co dla nas najważniejsze i starać się znaleźć chwilkę na to, aby zastanowić się nad tym, czym chcemy się na co dzień kierować.


Obszytą kierownicę wystarczyłoby umyć od czasu do czasu letnią wodą z szarym mydłem. Należy zrobić pianę i tą pianą umyć kierownicę. Trzeba aby to była piana, a nie jedynie mydliny.

Jeżeli uważasz, że ten artykuł jest godny uwagi, to co powiesz, kiedy poznasz więcej informacji z tego źródła (https://aristar.pl/)?. Zwyczajnie kliknij tutaj oraz zobacz.

Nasączamy pianą skórę oraz czekamy kilka minut i osuszamy kierownicę miękkim ręcznikiem. Po pełnym wyschnięciu można zastosować mleczko do skóry Po obszyciu kierownicy zmieni się jej grubość, ale niezauważalnie. Powiększa to komfort podczas jazdy. W samochodach ciężarowych również można spotkać obszywanie kierownic.


Z powodów finansowych korzystne będzie kupno kierownicy używanej, ale w chwili kupowania nie znamy jej przeszłości. Oferowane kierownice są wystawiane do sprzedania z samochodów rozbitych oraz mogą być uszkodzone.
2022/01/28, 07:45:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.