Nabyłeś używany samochód? Zamontuj w nim klimatyzację

Jeszcze paręnaście lat temu posiadanie auta klimatyzowanego było dla większości zbędnym zbytkiem. Jednak obecnie, gdy co krok spotykamy się z chłodnym powietrzem w upalne dni, zarówno w biurze jak i w miejskim tramwaju, dlatego też w aucie pragniemy mieć tą opcję.


Niestety, jeśli kupujemy starszy pojazd, często zdarza się, że nie jest on zaopatrzony w te dobrodziejstwo.


samochody - malowidło
Admin: JOHN LLOYD
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Lecz i na to jest sposób. Dzisiejsze serwisy zajmujące się elektroniką w samochodach, oferują atrakcyjne cenowo opcje montażu tego urządzenia. Uzbroją oni nasz pojazd w wentylatory spal, nawiewy, cewka sprężarki klimatyzacji inter-instal.com także się znajdzie. Będziemy mieli szansę spokojnie przemierzać drogi w upalne dni, bez potrzeby tworzenia słabego przewiewu z otwartych na oścież okien. Będzie to także bezpieczniejsza opcja, zwłaszcza na autostradzie, gdy kierowca prowadząc bardzo prędko najlepiej skupi się na jeździe przy zamkniętych oknach. W rozróżnieniu od tego, w jak wielkim mieście mieszkasz, odmienna będzie cena za tego typu świadczenie. Poza tym, w niektórych, bardzo starych autach, zamontowanie klimatyzacji nie będzie prawdopodobne. Jeżeli chcesz u siebie zastosować takie rozwiązanie, pierw znajdź odpowiedni warsztat, używając wyszukiwarki internetowej. Pamiętaj, aby zaznaczyć funkcję geolokalizacji, dzięki której wyświetlą ci się warsztaty z bliskiej okolicy. Części - (części jungheinrich) potrzebne do tej modyfikacji, takie jak wentylatory spal odkryj więcej tutaj czy chociażby cewka sprężarki klimatyzacji, możesz kupić na własną rękę, jeżeli wiesz gdzie tanio dostaniesz używane części.


ewidencja
Admin: Impassion Afghanistan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Klimatyzacja w aucie w obecnych realiach to standard.


Może zainteresują ciebie także

Idealny samochód w zasięgu ręki

cewka sprężarki klimatyzacji
Admin: Dan Zen
Jeśli nasze życie to nieustanny pośpiech, pamiętajmy o tym, że można to zmienić. W pierwszej kolejności musimy skupić się na tym, co dla nas najważniejsze i starać się znaleźć chwilkę na to, aby zastanowić się nad tym, czym chcemy się na co dzień kierować.


Mimo tego, niektórzy z nas jeżdżą pojazdami starszymi, które nie posiadają tego ułatwienia. Na szczęście, w większości przypadków klimatyzację można zainstalować w pojeździe. Wystarczy tylko odszukać właściwy serwis, wykonujący takie zadania.
2023/06/19, 08:03:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.