Micro dźwigi idealne do hoteli, restauracji i magazynów.

Nasz zakład jest najstarszym producentem małych dźwigów w Polsce. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość towaru. Małe dźwigi użytkuje się do pionowego przenoszenia ładunków o niedużych gabarytach i obciążeniach. Małe dźwigi są niezastąpione przy transporcie towarów w: restauracjach, magazynach sklepowych, hotelach, domach wielopiętrowych, bibliotekach itp.

Winda
Admin: Nacho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wykorzystanie małej windy towarowej pozwala bowiem nie tylko ulepszyć pracę w danym przedsiębiorstwie, ale również daje oszczędność czasu.

Jeżeli analizujesz przedstawiany tekst, to oznacza, że niezwykle Cię zaciekawił. Skoro tak, to przekonaj się (https://www.viva-bus.com.pl/), że odmienne portale też mają ważne wiadomości.

Tego rodzaju dźwigi posiadają udźwig do 300 kilogramów, ilość przystanków – 15 oraz wysokość podnoszenia do 45 metrów. Dźwig może mieć otwierać się wychylnie albo gilotynowo. Kabina może być wykonana ze stali nierdzewnej lub stali lakierowanej. Nasze dźwigi odznaczają się prostotą i gustownym wyglądem. Małe dźwigi są proste w montażu. Samonośna budowa znacznie ułatwia zamontowanie windy oraz zmniejsza zakres prac konstrukcyjnych.

Może zainteresują ciebie także

Dekoracje drukowane sprawdzają się znakomicie w domu i mieszkaniu

fototapeta
Admin: Thomas Kujawa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z natury uwielbiamy szczególnie otaczać się ładnymi, estetycznymi rzeczami. Wybierane przez nas, to znaczy klientów, kalendarze z własnymi zdjęciami robią dziś na rynku szczególną furorę. Wiele lat pracy nad świetnymi projektami zrobiło swoje, dlatego marka z Zielonej Góry cieszy się tak ogromną renomą. Znakomite, specjalnie wyselekcjonowane dla klienta materiały robią bardzo pozytywne wrażenie na odbiorcach, a na kalendarze tego typu decyduje się coraz więcej osób.


Konstrukcję obudowuje się po montażu windy: - blachą stalową, - blachą kartonowo-gipsową, albo - ścianką murowaną lub żelbetową.

Małe dźwigi mogą być wyposażone w dodatkowe urządzenia wedle wymagań klienta: - oświetlenie kabiny, - podgrzewanie kabiny, - dodatkową półkę (z możliwością jej wyjęcia), - wyłącznik przeciążeniowy z sygnalizacją akustyczną itp.

Windy towarowe spełniają wszelkie niezbędne certyfikaty Wystawiana jest na nie także 2-letnia gwarancja. Dodatkowo proponujemy Państwu usługi konserwacji, naprawy i usuwania awarii i problemów technicznych - wszelkiego typu urządzeń dźwigowych.
Dla zadowolenia naszych klientów nawiązaliśmy kooperację z największymi producentami dźwigów w naszym kraju oraz Europie. Dysponujemy zatem pełnym dostępem do elementów zamiennych i podzespołów. Nasi pracownicy mają liczne certyfikaty, wieloletnie doświadczenie oraz wyposażeni są w profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia solidnej konserwacji. Oferujemy także serwis 24 h/ dobę – każdy dzień w tygodniu! Zarówno ten gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – dla naszych klientów i serwis lub konserwację urządzeń windowych montowanych przez inne firmy.

Teren naszej działalności serwisowej obejmuje całą Polskę. W każdym większym mieście posiadamy bowiem naszych autoryzowanych przedstawicieli. Nasza oferta zapewne spełni Państwa potrzeby. Służymy pomocą w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości. Zapraszamy na stronę www albo do kontaktu telefonicznego.
2023/07/28, 08:15:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.