Zatroszcz się o dobrą jakość usług na stacji

Jeśli masz stację paliw twoim zadaniem jest dbanie o to, by dobrze magazynować paliwo oraz by owo paliwo było w każdej chwili przydatne do używania.
fotka - przemysł
Admin: Otwarte Klatki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Warto przypomnieć sobie kilka ważnych porad odnoszących się do tego zagadnienia.


Przede wszystkim najważniejsze są miejsca, w których przechowujemy paliwo. Chodzi oczywiście o dystrybutory paliw (sprawdź mój blog). Winny działać one bezbłędnie, a w przypadku problemów z ich obsłużeniem, zarządca stacji paliw powinien mieć możliwość błyskawicznego dostępu do serwisu napraw.

Zainteresował Cię ten tekst? Więc czytaj to wynajem autokaru mazowieckie, co chcesz na nowej witrynie, którą z chęcią dla Ciebie opracowaliśmy.

Oczywiste, że klienci chcieliby napełnić własne zbiorniki na paliwa (w najnowszym artykule) możliwie najtańszym kosztem. Wybierając jednak dystrybutory paliw nie wolno kierować się wyłącznie ich kosztem. Winniśmy zwrócić uwagę natomiast głównie na niezawodności działania.

Masz ochotę zaznajomić się z następnymi ciekawymi wpisami na zbliżony temat? Żaden problem. Kliknij na łącze do wpisu (http://www.dbenergy.pl/) i czytaj do woli.

Wielokrotne usterki odstręczą bowiem kierowców bardziej, a niżeli niskie ceny tankowania.


Obowiązkowo trzeba nie zapomnieć o wymienianiu paliwa na zimowy, kiedy przyszedł na to sezon. Jeżeli nie zadbaliśmy o to w odpowiednim czasie, możemy z czystym sumieniem polecać naszym klientom depresatory do oleju (-> więcej). Obniżają one temperaturę oleju, uniemożliwiając jego krystalizowanie. Należy pamiętać, by Zbiorniki na paliwa uzupełniać tym specyfikiem w trakcie jesieni, gdy olej ciągle jest płynny. Depresatory bowiem nie rozpuszczają kryształków zamarzniętego oleju.
Warto zatroszczyć o sprawne funkcjonowanie naszej stacji paliw, by móc cieszyć się zaufaniem gości. Dobrze jest sprzedawać również depresatory oraz inne dodatki do aut. Uzyskamy wtedy wiarygodność w oczach kierowców.
2021/09/06, 08:37:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.