Transport i logistyka w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Ciekawe rozwiązania dla biznesu.

Posiadając firmę produkcyjną musimy się liczyć z logistyką. Jest to coś tak zwyczajnego, że zwykle nie zwraca się na ową sprawę uwagi.
balustrady
Admin: Krzysztof Lis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
I w takiej sytuacji właśnie prosperuje ona odpowiednio. Bo jeśli tylko zabranie jakiegoś z transportowych elementów, cała firma przestaje działać.


Może zainteresują ciebie także

Żurawie budowlane - zakup czy wynajem żurawia?

dźwig
Admin: Paul Sableman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Żurawie budowlane to aktualnie najokazalsze maszyny robocze, jakie mamy sposobność spotkać w naszym otoczeniu. Ten widok jest popularny zwłaszcza w wielkich aglomeracjach miejskich, gdzie ilość przeprowadzanych przedsięwzięć z udziałem żurawi jest bez wątpienia największa. Na każdym kroku można zobaczyć place budowy, gdzie montowane są nie jeden, a kilka żurawi.


Przedsiębiorstwo powinno się wyposażyć głównie w odpowiednią flotę samochodów.

Sądzisz, że nasz post był interesujący, ale chcesz więcej szczegółów. Nie czekaj - najedź na podany link i idź do źródła.

Najczęściej bywają to mniejsze albo obszerne samochody dostawcze lub TIR-y. Dzięki nim możemy obsłużyć filie firmy oraz pozostałe podmioty podległe. Przetransportujemy każdy typ produktów dzięki odpowiednim maszynom. Inną sprawą jest transport produktów pomiędzy maszynami produkcyjnymi. Tutaj ważnym elementem są maszyny jak na przykład przenośnik kubełkowy. Pozwala on na transportu produktów sypkich na potrzebną wysokość wraz z dodatkowym nabieraniem. Dodatkowo zajmuje on niewiele miejsca więc jest przeważnie wybierany poprzez firmy mające związek z ciepłownictwem i naprawami. Kolejnym rodzajem jest przenośnik śrubowy PROMUS, który w wyspecjalizowany sposób pozwala przemieszczać towar horyzontalnie pomiędzy miejscami składowania. Również używany do towarów sypkich. Przenośnik śrubowy w większości przypadków spotykany jest często w rolnictwie. Odbiera on towar spod silosów i zbiorników. A drugi wymieniony przenośnik kubełkowy PROMUS Katowice prócz towarów do ogrzewania stosowany jest także przeważnie do zbóż albo cukru. Kolejnym elementem są wózki widłowe, pozwalające transportować palety między pomieszczeniami wewnątrz magazynu. Widzimy tu podział na te do wykorzystania wewnątrz, a także na zewnątrz.


Transport jest kwestią priorytetową dla właścicieli PROMUS Katowice Sp. z o.o.. Z tego powodu myśląc o pracownikach, odpowiednio jest powołać tak specjalistę z doświadczeniem, jak i mniej doświadczonego asystenta ze świeżym spojrzeniem na ogół.
2023/01/06, 07:29:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.