Molydal - specjalista w smarach o szerokim zastosowaniu

Molydal to firma specjalizująca się w smarach i systemach smarowania, jakie mają zastosowanie praktycznie we wszystkich branżach przemysłu. Jak rozwijała się ta firma oraz co może obecnie zaoferować?


Historia przedsiębiorstwa Molydal


Przedsiębiorstwo Molydal powstało we Francji 1958 roku.
Inspiracją do otwarcia tej firmy było zastosowanie przemysłowe amerykańskich odkryć naukowych z okresu II wojny światowej. Odkrycia te pozwoliły na wykorzystanie zalet molibdenitu, czyli sproszkowanego dwusiarczku molibdenu w rozmaitych procesach smarowniczych. W związku ze zwiększaniem sprzedaży oraz wciąż rosnąca pozycją na rynku, w 2002 roku powstała baza magazynowo-biurowa w Mirosławicach pod Wrocławiem. Aktualnie firma Molydal jest liderem w swej branży. Zapewnia urozmaicony asortyment smarów, olejów i wielu innych środków tak zwanej chemii przemysłowej. Na specjalne zamówienie firma Molydal produkuje także preparaty smarowe spełniające indywidualne potrzeby klientów.


noże
Admin: ohhenry415
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Zastosowanie produktów firmy Molydal


Wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest BGM Molydal Sp.j. - jest to kwalifikowany dostawca zakładów przemysłowych reprezentujący praktycznie wszystkie branże przemysłu. Produkty Molydal więcej o molydal stosowane są między innymi w przemyśle (Kotły parowe) motoryzacyjnym, meblowym, papierniczym, spożywczym, chemicznym oraz farmaceutycznym.


Poza tym stosowane są przez twórców sprzętu AGD, audio/video, urządzeń elektrotechnicznych oraz elektronicznych, producentów metalowych elementów budowlanych oraz konstrukcyjnych, jak również elektrownie, huty, kopalnie - tuuaj o smarach kluber.
2023/02/16, 09:29:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.