Jeśli chcesz usiąść za kierownicą spójrz na opony

Kiedy posiadamy samochód, to chcemy by fajnie nim się jeździło. Najistotniejsze jest to, żeby było bezpiecznie. Dopiero później możemy spojrzeć na estetyczne aspekty. Najważniejsze żeby pamiętać o istotnych sprawach.
Jazda samochodem,  kierowca
Admin: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
M.in. należy pamiętać o tym by wybierać najlepsze opony michelin. Oczywiście wybór opon jest bardzo spory, musimy jedynie mieć świadomość, czego oczekujemy. Prawda jest też taka, że dopóki nie wypróbujemy różnych opon to do końca nie będziemy wiedzieli, na których nam się najlepiej prowadzi auto. A różnica jest, chociaż niektórym osobom wydaje się, że opona to opona i jej producent jest bez znaczenia. (Opony Michelin) Takie osoby są w błędzie, bo producenci ścigają się w tym, żeby ich opony właściwie reagowały w różnych warunkach, wszystko by zapewnić bezpieczeństwo kierowcom oraz po, to żeby klienci do nich powracali.

Opony na dłużej

Może zainteresują ciebie także

Nowości związane z motoryzacją

nowy Citroën
Admin: Nacho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy wie, że mężczyźni pracujący w warsztatach samochodowych to najczęściej pasjonaci. Osoby, które kochają auta chcą wiedzieć wszystko na ich temat i chcą umieć je naprawić. Ale część osób, która uważa się za pasjonatów motoryzacji, ale są oni nimi tylko w teorii. Nie umieją nic zrobić przy aucie, nawet wymiana koła zapasowego jest dla nich wielkim wyzwaniem. A prawdziwa motoryzacja to coś więcej niż opisy z książek, musimy poczuć zapach benzyny i oleju, musimy ubrudzić sobie ręce, by móc powiedzieć, że kocha się motoryzację.


Bywa, że słychać, że zbliża się któraś z pór roku i powinniśmy wymieniać opony. Jednak faktycznie jest tak, że nie trzeba 4 razy w roku wymieniać opon, że wystarczą dwa razy. Poza tym są też tzw. opony wielosezonowe . Co oznacza, że przez dwanaście miesięcy możemy śmigać na jednych oponach. Czy jest to odpowiednie rozwiązanie? Na sto procent dla tych, którzy szukają oszczędności w każdej sytuacji to idealna opcja. http://www.hurtopony.pl/ http://www.hurtopony.pl/dostawcze.html

samochód
Admin: Manoj Prasad
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ale takie opony samochodowe idealnie sprawdzą się w miastach, gdzie zimą nie ma ciężkich warunków, bo wszystko służby drogowe w miarę systematycznie starają się posprzątać. Jednak, jeśli wiemy, że zimą będziemy musieli sporo jeździć w naprawdę trudnych warunkach, po zasypanych drogach, to lepiej wymienić opony dwa razy w roku. Oczywiście wszystko jest zależne od kierowcy i od jego chęci, ale jednak wszyscy kierowcy powinni być świadomym, tego, że wymiana opon jest najważniejsza dla nich samych, bo wiąże się to z bezpieczeństwem na drodze. Musimy również pamiętać, że , gdy siadamy za kółko ponosimy odpowiedzialność nie jedynie za siebie i ewentualnie współpasażerów, ale również za innych ludzi uczestniczących w ruchu drogowym. Tak, więc trzeba pamiętać o tym, żeby samochód był na chodzie i żebyśmy my sami byli w odpowiednim stanie. Nie chodzi tylko o nie wsiadanie za kierownicę po kieliszku, ale gdy rzeczywiście jesteśmy chorzy, to też lepiej nie ryzykować zwolnionej reakcji.
2018/06/22, 02:53:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.