Nowości związane z motoryzacją

Każdy wie, że mężczyźni pracujący w warsztatach samochodowych to bardzo często prawdziwi pasjonaci. Osoby, które kochają auta chcą wiedzieć wszystko na ich temat i chcieliby umieć je ulepszyć. Jednak część osób, która twierdzi, że jest pasjonatami motoryzacji, ale są oni nimi jedynie w teorii. Nie umieją nic naprawić przy aucie, nawet zmiana koła zapasowego jest dla nich ogromnym wyczynem. A najprawdziwsza motoryzacja to coś więcej niż opisy z książek, trzeba poczuć zapach smaru i oleju, powinniśmy pobrudzić sobie ręce, żeby móc stwierdzić, że kocha się motoryzację.
Ford Mondeo
Admin: Nacho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Niektóre osoby są wielbicielami swojego auta. Na temat konkretnego modelu wiedzą sporo, są w stanie coś naprawić samemu, o ile nie jest to bardzo poważna usterka i stale pielęgnują swój pojazd. Nie chodzi nawet o jakieś większe zmiany, a o to, że znajdują kolejne pokrowce, czy wycieraczki. Kupują, co pewien czas inną zawieszkę na lusterku i zawsze mają w samochodzie bardzo czysto. Przykłady: .

motor Honda
Admin: driver Photographer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Auta i motory

Wiele ludzi uważa, że droga jest dla samochodów i kierowcy nie zważają za bardzo na ludzi jeżdżących na motocyklach. To jest widoczne u jednych i drugich kierowców. Ale, kiedy zaczyna się sezon, kiedy wiele osób wsiada na motory, zaczyna się publiczna debata o bezpieczeństwie na polskich drogach. Bo motoryzacja - https://www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar,2,3523 - od dawna wzbudza wielkie emocje (zobacz ciekawe akcesoria: zobacz przykłady). Rozpoczynając od tego, kiedy zaczynamy robić prawo jazdy, a skończywszy na tym, kiedy dostajemy zdjęcie z fotoradaru. Wszystkim sytuacjom towarzyszą emocje. Jednak, gdy już posiadamy prawo jazdy nie zapominajmy, że nie jesteśmy jedynymi użytkownikami ruchu i zamiast kląć na wszystkich jak źle wszyscy jeżdżą, to warto spojrzeć obiektywnie na to jak sami jeździmy.


Może zainteresują ciebie także

Jeśli chcesz usiąść za kierownicą spójrz na opony

opony samochodowe
Admin: CONCAVO WHEELS
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gdy posiadamy samochód, to staramy się o to by dobrze nim się jeździło. Najważniejsze jest to, żeby było bezpiecznie. Dopiero później możemy spojrzeć na estetyczne aspekty. Najistotniejsze żeby pamiętać o ważnych sprawach.

Jeżeli chcemy coś zmienić w tej sprawie to najlepiej zacząć od siebie, jeżeli nasza kultura jazdy będzie bardzo dobra, to na pewno zupełnie inaczej będzie nam się prowadziło każdy pojazd. Zostańmy przykładem dla innych osób, że bycie zmotoryzowanym, to również bycie odpowiedzialnym za to, co dzieje się na drodze za naszą sprawą. To, że umiemy wyjść z opresji obronną ręka, nie oznacza, że możemy szaleć na drodze. Nieistotne, jaki posiadamy samochód, trzeba zwracać uwagę na znaki. Nie każde auto sportowe będą w pełni wykorzystać na naszych drogach, bywa, że żeby osiągnąć prędkość, którą może wyciągnąć nasz samochód musielibyśmy pojechać na autostrady do sąsiednich krajów.
2022/03/04, 07:14:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.