Masz firmę, która z każdym dniem lepiej sobie radzi i poszukujesz dla niej nowego miejsca na siedzibę – przeczytaj, gdzie warto ją ulokować

Kiedy PRL odszedł w niepamięć, a na rodzimym rynku zaczął rozwijać się kapitalizm, powstało wiele firm, które chciały zacząć działalność na naszych terenach. Co istotne – nie tylko polskich firm, ale również tych spoza naszych granic. To wszystko doprowadziło do tego, że Polska zaczęła rosnąć w siłę, a przedsiębiorstwa zarówno już istniejące, jak i nowe, rozpoczęły przychylniej myśleć o starcie. Trzeba jednakże było zrobić ofertę, która zachęci inwestorów.

inwestycje budowlane
Admin: Taras Kalapun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/xslim/308450382/
Dlatego sporo miejscowości wyznaczyło specjalne strefy, dało tereny pod inwestycje, czy stworzyło tego typu miejsca jak park magazynowy; zob. tereny przemysłowe. Celem było namówić firmy, sprawić, że zaczną przyjeżdżać do naszego państwa bardziej chętnie. Czy się udało? Zdecydowanie tak.

W tym miejscu znajdziesz dużo interesujących danych na omawiany temat - wystarczy wejść na nasz odsyłacz (https://acana.com.pl/karma/jak-zadbac-o-stawy-psa/), a na pewno dane tam zawarte będą cenne.

Tereny pod inwestycje sprzedawały się błyskawicznie, a miasta nadal poszukują nowych, aby móc je przedstawić. Co istotne – teraz w dużej mierze również rodzimym firmom. Sprzedaż wymienionych terenów to gigantyczny zysk dla gmin, a także następne miejsca pracy dla pobliskich mieszkańców.zalecam te informacje - na tej stronie -Zysk jest więc obopólny. A czym w praktyce jest park przemysłowy? To miejsce, które skupia mnóstwo niedużych i średnich przedsiębiorstw (największe posiadają na swoim obszarze kilkaset przedsiębiorstw z kilkudziesięciu branż). To biura, magazyny, hale produkcyjne, ziemie pod inwestycje. Aktualnie w RP na dobrą sprawę w każdym województwie znajduje się minimum 1 taki park (najwięcej zlokalizowanych jest w województwie śląskim). To świadczy o ogromnym potencjale i szybkim rozwoju przedsiębiorstw, które chcą zaistnieć na tym rynku.


Może zainteresują ciebie także

Dekoracje drukowane sprawdzają się znakomicie w domu i mieszkaniu

fototapeta
Admin: Thomas Kujawa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z natury uwielbiamy szczególnie otaczać się ładnymi, estetycznymi rzeczami. Wybierane przez nas, to znaczy klientów, kalendarze z własnymi zdjęciami robią dziś na rynku szczególną furorę. Wiele lat pracy nad świetnymi projektami zrobiło swoje, dlatego marka z Zielonej Góry cieszy się tak ogromną renomą. Znakomite, specjalnie wyselekcjonowane dla klienta materiały robią bardzo pozytywne wrażenie na odbiorcach, a na kalendarze tego typu decyduje się coraz więcej osób.

budowa
Admin: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każde miasto poszukuje i stara się wyznaczyć tereny, które następnie można byłoby zaoferować inwestorom. Dzięki tego typu ruchom zyskuje nie tylko gotówkę w kasie, ale też prestiż oraz tytuł miasta przyjaznego dla firm. I choć znajdują się w Rzeczypospolitej Polskiej osoby, które uważają, iż takie tereny powinny służyć rozwojowi tylko rodzimym przedsiębiorstwom, warto wziąć pod uwagę fakt, że przenoszenie produkcji do naszego kraju przez europejskich gigantów, to owszem – oszczędność dla nich, lecz i zysk dla tysięcy Polaków, którzy zaczynają etat w nowoczesnych fabrykach.
2023/07/12, 14:12:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.