Co to jest leasing auta?

Wiele osób nie orientuje się, czym jest leasing samochodu. Na początek trzeba objaśnić, co oznacza samo słowo “leasing”. Jest to innymi słowami dzierżawa lub wynajem, toteż jedna strona użycza konkretny przedmiot drugiej stronie. W związku z powyższym leasing samochodowy opiera się na wynajmowaniu samochodu zgodnie z kontraktem leasingowym. W przygotowanym dokumencie konkretyzowane są warunki wynajmu, a nade wszystko konieczne do opłacania przez klienta raty leasingowe a także czas, w jakim zobowiązuje się on do dzierżawy. Co jeszcze należy wiedzieć?

Najistotniejszy jest fakt, iż firma leasingowa, która użycza samochód, cały czas jest jego właścicielem. Leasingobiorca jest jedynie użytkownikiem wynajmowanego auta. Może jednak z niego swobodnie korzystać na ustalonych w umowie warunkach. Należy dodać, iż poza pokrywanymi comiesięcznie ratami występują również koszta poboczne za realizowane operacje - m.in. za wydłużenie lub zmianę okresu płatności. Dobrze jest się z nimi uprzednio zaznajomić, by nie być zdziwionym wydatkami, które mogą na nas spaść. Więcej pomocy: .

Leasing samochodu to niezwykle dogodne rozwiązanie. Znakomicie zabezpiecza firmę klienta przed upadłością. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, że zapewnia dużo lepsze warunki aniżeli kredyt. Zainteresowana osoba jedynie wypożycza auto, więc nie musi angażować własnego kapitału i nie zmniejsza swoich zdolności kredytowych. Podpisanie umowy nie sprawia żadnych trudności. Cały proces jest szybki i nad wyraz łatwy, a auto nie wymaga ubezpieczania ani zarejestrowania. Klient może przebierać w dogodnych ofertach, by wybrać opcję, która najbardziej odpowiada jego potrzebom. Kliknij tutaj: . Szczególnie atrakcyjną propozycją jest leasing bez bik, dzięki któremu umowę mogą zawrzeć także osoby nie posiadające pozytywnej przeszłości kredytowej. Mogą być wprowadzone dodatkowe opłaty albo wyższe raty, ale nie musimy rezygnować z niniejszej formy uzyskania potrzebnego pojazdu.

Leasing na auto to bowiem warte uwagi wyjście, nie tylko dla leasingodawcy, lecz również prywatnych klientów, gdyż jest łatwo dostępny i oferuje korzystne warunki. Warto więc przewertować aktualne propozycje i zapoznać się ze szczegółami interesujących nas ofert.
2018/11/06, 07:18:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.