Atrakcyjne info o transporcie w Polsce

Co ciekawego można w sumie rzec na temat transportu w Polsce? Zasadniczo nadal powinniśmy zazdrościć Niemcom czy Francuzom, lecz na całe szczęście poszczególne branże związane z transportem nieźle idą do przodu. Być może za kilka lat to Niemcy nam będą zazdrościć doskonałych dróg, autostrad bądź pociągów? Pewnie to utopia - tak czy siak najbardziej istotne jest to by najzwyczajniej w świecie przeć do przodu. Całkiem prawdopodobne, że za pewien czas nareszcie nawet bardziej narzekająca część naszego społeczeństwa będzie zadowolona.

autobus w trasie
Admin: Roland Tanglao
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na pewno niesamowicie cieszy bardzo szybki rozwój PolskiegoBusa - tzn. firma pochodzi ze Szkocji, ale nazwa całkiem trafiona. Można w sumie powiedzieć, iż PolskiBus to w tym momencie najbardziej profesjonalny przewoźnik. Oczywiście nie można twierdzić, że prywatni przewoźnicy są sterowani przez genialnych managerów, dzięki właśnie czemu w odróżnieniu do typowo państwowych firm zarabiają spore pieniądze.

Przeczytaj bez zwłoki wpis spod linku (http://grupapartner.pl/oferta/utrzymanie-ruchu.html), ponieważ zapewne zaskoczy Cię to, jak niezwykle ciekawe teksty tam się znajdują.

W końcu nadal większość tras tak czy siak nie jest w stanie na siebie zarobić. Ciężko sądzić, iż takowe przedsiębiorstwa zarobiłyby na typowo wiejskich trasach.

Potrzebujesz magazynować olej napędowy dla swojej floty? Sprawdź i przeczytaj szczegółowo o zbiornikach na olej napędowy.

Choć i tak autobusowe przewozy w 2013 roku świetnie się rozwinęły - należy mieć zatem nadzieję, że Polski Bus będzie ciągle się rozwijać. PolskiBus sprawił, że polskie koleje trochę straciły. A więc jeśli z przykładowo Warszawy do Rzeszowa jedzie większa liczba osób przednimi autobusami, nie powinno zdziwić, iż koleje nieco tracą na znaczeniu. Zresztą w ostatnim czasie było dużo remontów, zatem ludzie byli często trochę zirytowani długimi godzinami spędzonymi w pociągu.

żółty wagon pociągu
Admin: Ben Schumin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednak to się za jakiś czas zmieni - przecież koleje uzyskały z UE znaczącą sumę pieniędzy na różnego rodzaju inwestycje. Zatem można powiedzieć, iż gorzej na polskich torach nie będzie. Na sam koniec należy odrobinę opisać transport samochodowy. Bardzo cieszy to, że w dużym stopniu zmniejszyła się liczba wypadków, w szczególności jest dużo mniej zgonów na drogach.

Zapewne główną przyczyną znaczącej poprawy bezpieczeństwa jest jakby nie patrzeć niemała poprawa jakości polskich dróg. Jeśli drogi są dużo lepszej jakości, powstają bezpieczniejsze autostrady, to z pewnością jest dużo bezpieczniej. Chociaż tak czy siak jest wiele do zrobienia.
2022/06/01, 19:03:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.