Auto

Małe części samochodowe mogą być najistotniejsze dla bezpieczeństwa jazdy

Każdy samochód składa się z wielkiej ilości rozmaitych elementów. W zasadzie sam silnik samochodowy jest ogromnie skomplikowanym mechanizmem, składającym się z dużej liczby małych mechanizmów powiązanych ze sobą. Duża liczba elementów samochodu odpowiada też za kwestie wiążące się z zachowaniem bezpieczeństwa jazdy i z ubezpieczaniem maszyny przed złodziejem. Zaliczają się do nich między innymi takie części jak system zamków w drzwiach, system alarmowy, jak również trwałe i wytrzymałe szyby. Inne z kolei elementy używane są do zadań w rodzaju typowo higienicznym oraz estetycznym. Do tych ostatnich zaliczają się wycieraczki samochodowe 420 mm i pozostałe. Komfortowi kierującego i pasażerów służą z kolei wygodne siedzenia i elementy jak nn przykład tapicerka w samochodzie.
fotografia limuzyny
Admin: David Guo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Uroczysta okazja - a czemu by nie wynająć samochód limuzynę?

Coraz więcej osób korzysta teraz z usług różnego rodzaju wypożyczalni samochodów. Cieszą się one sporą popularnością między innymi wśród turystów, którzy zazwyczaj decydują się na wypożyczenie auta wtedy, kiedy są na urlopie w innym mieście. Dużo osób nie wyobraża sobie przemieszczania się innym środkiem lokomocji, dlatego nic dziwnego, że na rynku powstaje coraz więcej wypożyczalni samochodów. Teraz wypożyczenie samochodu to w ogóle nie tak duży koszt, jak jeszcze parę lat temu. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu, na pewno powinieneś zastanowić się, jak sporo będziesz jeździć w obcym państwie. Kiedy podróżujesz z rodziną lub przyjaciółmi, wtedy może okazać się, że koszt wypożyczenia samochodu jest porównywalny z sumą, jaką będziecie musieli wydać na bilety komunikacji.
ford focus
Admin: Mario von Berg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Troszcz się o swój samochód – zobacz sklep z częściami do samochodu

Bezpieczną jazdę i eksploatację z umiarem każdej maszyny zapewnić sobie można przez rozsądny dobór części. Rozeznanie w tematyce samochodowej opłaca się, jednak jeśli nie mamy wiedzy co do hamulców, podzespołów czy parametrów wozu, wskazane jest poradzić się osoby znającej się na rzeczy.
Audi S8
Admin: order_242
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć wiele wsparcia w sprawie zakupu auta marki Audi?

Obecnie każdy, kto chce zakupić auto, może przebierać w tysiącach dostępnych modeli, które mogą mu się spodobać. Nawet jeśli nie posiadamy gotówki na zakup nowego samochodu, możemy przemyśleć choćby zakup czegoś starszego, co – pomimo sporego przebiegu – może posłużyć bez problemów jeszcze przez co najmniej kilka lat.
samochód
Admin: www.forelite.pl
Na podstawie danych z: www.forelite.pl

Jak prosto odnowić swój pojazd?

W obecnych czasach prawie już każdy posiada swoje auto. Trudno znaleźć rodzinę, która nie korzystałaby z podobnego udogodnienia – nikogo nie trzeba już przekonywać, że taki środek lokomocji jest stosunkowo tanią i szybką metodą na poruszanie się w każdych warunkach. Ogromne nasycenie rynku motoryzacyjnego, zwłaszcza jeśli chodzi o auta używane, zmotywowało sporą grupę użytkowników do modyfikowania posiadanych samochodów, dzięki czemu są one nie tylko oryginalne, ale również pokazują pewną prawdę o ich posiadaczu.
bus
Na podstawie danych z: www.minitrans-busy.pl

Usługi z jakich można zrobić użytek w miejscu, którym jest wypożyczalnia pojazdów

Kiedy chodzi o świadczenia z których można korzystać w miejscu, jakim pozostaje wypożyczalnia samochodów, to trzeba być zorientowanym, iż faktycznie są one kompleksowe, tym bardziej w dużych miastach i wszędzie, gdzie będzie mieć się do czynienia z znacznie wyspecjalizowanymi a także znanymi wypożyczalniami. Kiedy kilka lat temu salony oferujące wypożyczenie samochodów tyle co zaczynały pojawiać się w Polsce zasięg świadczeń pozostawał mocno zawężony.
samochód
Admin: iStock
Na podstawie danych z: iStock

Salony wypożyczające samochody przeżywają oblężenie w czasie wakacji

Jest kilka motywów dla jakich ludzie decydują na wypożyczenie wozu. Jednym z nich jest też fakt tego, iż w czasie wakacji mają chęć pojechać gdzieś dalej a nie za każdym razem mają chęć jechać własnym pojazdem, z kilku względów. Z tego powodu, kiedy nadciąga czas urlopowy, salony wypożyczające samochody są oblegane ludzi.
transport
Admin: Barry Lewis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego transport w temperaturze kontrolowanej jest ważny dla firm

Gdy słyszysz coś o temperaturze zbywasz to obojętnością, kiedy akurat nie interesują cię przewidywania pogodowe w czasie urlopu czy zaplanowanego od kilku tygodni rodzinnego pikniku pod chmurką. Na co dzień, bowiem nie śledzisz z zapartym tchem zewnętrznych zjawisk atmosferycznych, nie korzystasz z Internetu śledząc burzę, nie zapisujesz stanu rzek. Wyobraź sobie jednak, że istnieją takie osoby, co więcej, prowadzą własne badania meteorologicznego.
transport
Admin: NotrucksNolife
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ważne newsy o branży transportowej w Polsce

W każdym kraju, niezależnie od zamożności, wzrostu gospodarczego, stanu dróg czy ustroju politycznego, jest transport publiczny. Jedyna, ale zasadnicza różnica polega na tym, iż w jednym kraju taki transport sprawuje się wspaniale, natomiast w innym prawie nie istnieje, więc ludzie najczęściej korzystają ze swoich sposobów, z prywatnym transportem na czele. A jak to wygląda w Polsce?
samochód marki BMW
Admin: Mathew Bedworth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

CO ZROBIĆ Z SAMOCHODEM PO WYPADKU

Często , gdy słyszymy o kolizjach drogowych dochodzi do nas głos spikera, który mówi, że auto nadaje się jedynie do kasacji. Jednak słowo to nie musi od razu kojarzyć się z ogromnym wypadkiem. Otóż istnieją firmy, które parają się kasacją samochodów i to nie tylko tych powypadkowych, ale też tych zdezelowanych staroci, których to już nikt nie odkupi, a właściciele sami nie wiedzą, co z tymi pojazdami zrobić.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.