Samochód
pierwsza pomoc
Admin: Medisave UK
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Apteczka samochodowa - obowiązkowe zaopatrzenie w każdym samochodzie

Wszelki kierowca, posiadający samochód, ma obowiązek pomnieć o tym, że apteczka samochodowa to niezbędne, wręcz zasadnicze zaopatrzenie samochodu! Z apteczki samochodowej możemy skorzystać my sami, niemniej jednak nie wozimy jej tylko dla siebie.
gazociąg
Admin: thintruman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Handel gazem będzie konkurencyjny

Handel gazem staje się stopniowo koniecznością

Jeszcze całkiem niedawno okazywaliśmy się praktycznie skazani na danego dostawcę gazu i nic nie mieliśmy szansy z tym zrobić. Na szczęście stopniowo się to zmienia i znacznie częściej mamy możliwość już samodzielnie decydować o tym, od kogo pragniemy go brać, tak żeby zagwarantować sobie płacenie jak najmniejszych rachunków.
przejażdzka Subaru Impreza
Admin: Nic Redhead
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Możliwa do zaplanowania jest jazda Subaru

Każdy pojazd prowadzi się inaczej

Możliwa do zaplanowania jest jazda Subaru

Niektórzy lubią szybkie wozy o sportowym profilu, inni lubią terenowe, a jeszcze odmienni takie całkiem niewielkie. Na dodatek każdy kierowca świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że każdym wozem jeździ się inaczej, przez to przed sprawunkiem kolejnego modelu tak istotne okazuje się być to, by mieć szansę się nim przejechać i zobaczyć, czy wszystko nam w nim będzie pasowało.
warsztat
Admin: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to przede wszystkim dobre zawieszenie, wytrzymałe na wstrząsy. Czy jest to obecnie zapewnione?

Standardowe układy zawieszeń są znane, więc coraz trudniej wymyślić coś rzeczywiście przełomowego w tej dziedzinie. Lecz w ostatnim czasie pojawiła się koncepcja, która jest w stanie to odmienić, bo stwierdzono, że być może korzystnie niektóre z funkcji powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?
oklejony samochód
Admin: Daniel Oines
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oklejanie samochodów jest bardzo popularne

Jak zmienić nasz samochód?

Czasami jest tak, że ktoś pragnie, żeby jego samochód odróżniał się wśród setek identycznych samochodów, odmiennym przypadkiem dyrektorzy zakładów pragną, by na ich firmowych wozach były zamieszczone najistotniejsze dane o ich działalności.
Kasacja aut
Admin: free photos & art
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób dokonać kasacji samochodu – profesjonalny auto złom

Zużyty i zepsuty samochód bądź inny pojazd najczęściej nie nadaje się już do żadnego użytku – czasem jego posiadaczowi pozostaje tylko zezłomowanie albo kasacja. Wielu kierowcom takie rozwiązanie opłaci się z wielu przyczyn – na przykład może być to potrzebne aby wypowiedzieć umowę z OC bądź aby załatwić inne formalności , jak również jednocześnie zwolnić miejsce w garażu, jakie zajmuje zepsuty pojazd. Wielu posiadaczy samochodów jest świadomych, że dostarczenie auta na złom jest w stanie być znacznie mocniej opłacalne, niż przetrzymywanie go przez lata w garażu. Z pewnością należy mieć świadomość, że można także odzyskać część pieniędzy, jeżeli pojazd posiada działające części w odpowiednim stanie. Współcześnie kasacja pojazdów potrzebuje zaledwie paru formalności – dlatego w razie konieczności nie opłaca się z nią czekać.
samochód ciężarowy
Admin: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Które elementy warto często wymieniać w pojeździe ciężarowym?

Uniwersalnie wiadomo, że w szerokim zakresie pojmowany transport stanowi niesłychanie ważną część naszej gospodarki. Mowa w tym miejscu zarówno o transporcie osób, pomiędzy różnymi lokalizacjami, ale i towarów, bez których nie zdołalibyśmy dobrze egzystować. Można wręcz śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że gdyby transport pomiędzy różnymi firmami zapewniającymi nam produkty miałby przestać skutecznie działać, to następstwo takiej decyzji odczulibyśmy bardzo szybko.
diagnoza samochodu w salonie; jak sprawdzić auto przed kupnem
Admin: Jason Thien
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcesz zakupić używany samochód? Zapewne trzeba go porządnie skontrolować

Teraz prawie każdy ma wóz, ponieważ są one dość tanie w zakupie oraz łatwo dostępne. Ludzie przyzwyczaili się także do wygody powiązanej z używaniem auta, zatem z chęcią kupują samochody.
Olej

Jaką rolę będzie miało wybór odpowiedniej jakości oleju silnikowego dla bezawaryjnej pracy silnika.

Wlanie właściwego oleju ma ogromne znaczenie dla prawidłowej pracy silnika samochodowego, a wszelkie zaniedbania zakończyć się mogą przykrymi konsekwencjami. Generalnie olej należy wymieniać albo po przejechaniu określonej ilości kilometrów, albo raz do roku.
samochód marki audi
Admin: Farrell Small
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

By samochód działał bez problemów, czyli potrzebne filtry

W każdym z ostatnio produkowanych aut znajduje się kilka rodzajów filtrów. Każdy z nich musi być regularnie wymieniany, gdyż tylko wiedząc o stałych wymianach filtrów oleju i powietrza można zapewniać sobie pozbawioną awarii pracę auta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.