Kierowca
podnośnik koszowy star

Szkolenie okresowe dla kierowców

Dzisiejszy rynek pracy wymaga niestety dostosowywania swoich umiejętności do kryteriów, stawianych przez firmy. Zdarza się, że w czasie kariery zawodowej, ludzie zmuszeni są do zmiany swoich kwalifikacji bądź ich uzupełniania. Bowiem raz zdobyte wykształcenie, nie zapewnia tak jak kiedyś pracy na całe życie.
samochód
Admin: MIKI Yoshihito
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze wyposażyć własny pojazd? Oraz w jakim miejscu kupić sprawdzone części?

Duża część z nas bez wątpienia marzy o posiadaniu swojego środka transportu. Kiedy przygotowujemy się do jego kupna po raz pierwszy, w szeregu przypadków towarzyszy temu faktowi mnóstwo emocji. Doświadczenie ukazuje, że biorą one górę nad naszym rozumem, czego wynikiem jest w późniejszym czasie nasze niezadowolenie z posiadanego samochodowego wyposażenia.
zawodowy kierowca
Admin: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jak zostać kierowcą zawodowym? Jakiego rodzaju warunki należy spełnić, żeby taki plan stał się całkiem realny?

Praca kierowcy zawodowego na pewno zaciekawi osoby, jakie lubią się przemieszczać i być stale w nowych miejscach. Przy tym lubią się uczyć jak również brać odpowiedzialność za zlecone zadania. Co istotne, praca za kółkiem nie jest wskazana jedynie dla mężczyzn, gdyż coraz więcej pań podejmuje tego typu wyzwanie.
Akumulator
Admin: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Im dłuższe kolejki do mechanika tym z pewnością jest on wspanialszy

Nie jest łatwo znaleźć dobry warsztat samochodowy

Oddając samochód do naprawy, pragniemy posiadać gwarancję, iż będzie on w dobrych rękach oraz że naprawdę wszystko będzie dokładnie sprawdzone, a ewentualne usterki prędko zniwelowane. Przez to nim skierujemy się po raz pierwszy do mechanika, sprawdzamy zdania o każdym warsztacie, wypytujemy przyjaciół, czytamy wpisy w internecie.
samochód
Admin: Jeremy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Samochody, tak samo zresztą jak i pozostałe maszyny czy sprzęty skonstruowane przez człowieka, wymagają regularnej konserwacji

Każdy samochód jest zbudowany z mnóstwa niewielkich i tych dużych części, które w miarę upływu lat warto regularnie wymieniać. Na częstotliwość serwisowania danej części wielki wpływ ma sposób eksploatacji seata czy mercedesa. Jeżeli współwłaściciel auta każdego dnia jedzie nim do pracy i przy tym pracuje w ogromnej i wiecznie zakorkowanej aglomeracji, to bywa on zmuszony w miarę często umawiać terminy w warsztacie mechaniki samochodowej. Być może tutaj myślimy tylko o wymianie aż nazbyt oczywistych części albo układów, ale praca silnika, układu zawieszenia, jak również bezpieczeństwo podróżnych jest zależne od stanu niewielkich części. W tym felietonie skoncentrujemy się na filtrach, w które bywa wyposażony typowy wóz poruszający się po polskich autostradach.
samochód
Admin: grassrootsgroundswell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

zakup pierwszego auta. Przetestowane porady i oglądanie z mechanikiem samochodowym.

Wybierając swoje pierwsze auto, młody kierowca decyduje się kupić samochód używany. Większość osób kupujących kieruje się 3 kryteriami: rocznikiem, przebiegiem i marką. Ci, jacy chcą nabyć swoje pierwsze auto, zwykle mają pewną teorię i są uczuleni na co mają zwrócić szczególną uwagę, lecz zdarza się, iż w praktyce, czyli podczas oglądania u sprzedawcy - nie do końca sobie z tym radzą. Czy dobrze jest wybierać samochód z mechanikiem?
ciężarówka w trasie
Admin: rodtuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport prowadzony za pomocą samochodów ciężarowych oraz ewidencja przebiegu

Jest wiele rodzajów aut, które wyróżnia się w pierwszej kolejności ze względu na zastosowanie i sposób rozliczania kiloetrów. Inaczej przedstawiają się bowiem urządzenia przeznaczone do przewożenia osób, a inaczej te, które wykorzystywane są do transportowania ładunku w obrębie magazynu. W każdym razie auta są obecnie tak rozpowszechnione, że mało kto może wyobrazić sobie bez nich codzienne życie.
samochód na lawecie
Admin: Emilio Labrador
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Atrakcyjne oferty dla posiadaczy samochodu szukających lawety

Kierowcy niekiedy są zmuszeni do skorzystania z lawety, zwłaszcza jeżeli muszą przewieźć niesprawne auto. Niestety, niekiedy usterka w samochodzie jest na tyle skomplikowana, że nie można już nim kierować. Wówczas laweta jest sprawdzonym rozwiązaniem, aby przetransportować pojazd w konkretne miejsce. Nic dziwnego, że tego rodzaju usługi cieszą się ogromnym powodzeniem – co jest związane z coraz większą liczbą kierowców w Polsce.
auto
Admin: grassrootsgroundswell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O tuningowaniu aut słów kilka. Jaki posiadasz stosunek do tej dziedziny? Czy znasz kogoś o takim upodobaniu?

Chyba nieomal każdy z nas ma jakieś zainteresowania. Jedni uprawiają osobliwe sporty, inni interesują się sztuką, literaturą, malarstwem, następni kolekcjonują jakieś przedmioty. W społeczeństwie mnóstwo jest także wielbicieli motoryzacji. Od zwyczajnych użytkowników samochodów odróżniają się oni tym, że posiadają nieomalże nabożny stosunek do własnych pojazdów.
Opony
Admin: EveryCarListed P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie zapomnij o nieodzowności zmiany opon – nie czekaj do ostatniej chwili

Kiedy kończy się pora letnia, każdy właściciel samochodu powinien zacząć myśleć nad zmianą opon z letnich na zimowe. Niestety w naszym kraju z trudem jest zaplanować, kiedy okoliczności na drodze spowodują, że niezbędna będzie wymiana opon na zimowe. Dużo lepiej wszak zrobić to wcześnie – aniżeli później. Nawet w czasie deszczu guma zimowa będzie posiadała lepsze specyfikacje – nie zużywając się przy tym w większym stopniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.