Droga
samochód
Admin: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W trosce o ukochany samochód - co warto odnośnie wymiany opon?

Co najmniej raz na rok należy zmienić opony w każdym samochodzie – z letnich na zimowe. Czasami częściej, jeżeli złapiemy gumę. O formę opon w swoim aucie należy się troszczyć.
budownictwo
Admin: César
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rady na to, w jaki sposób powinniśmy wylać szosę?

Budownictwo to jedna z większych branż technicznych powiązanych z działalnością człowieka, jest ono także jednym z najbardziej materiałochłonnych branż produkcyjnych. Przy stawianiu wszelkich konstrukcji budowlanych - czy to lądowych, czy też wodnych, niezbędne są duże ilości surowców, które są wykorzystywane na przykład przy konstruowaniu dróg, autostrad, mostów czy też linii kolejowych.
filtry oleju
Admin: cuatrok77
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Raduje tylko najprawdopodobniej tylko dzieci, bo dla dorosłych jest to najmniej lubiana pora roku.


Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Opady śniegu, niska temperatura, trudne warunki na drogach to utrapienie bardzo dużej liczby dorosłych, a zwłaszcza właścicieli aut, którzy każdego dnia dojeżdżają do pracy.
zagęszczanie gruntu

Wzmocnienie gruntów - jej plusy i powszechne wykorzystanie

Stabilizacja gruntów to proces, jaki polega na uzyskaniu dobrej mieszanki, która składa się z gruntu, kruszywa oraz odpowiedniego spoiwa hydraulicznego. Stosowne spoiwo zezwoli zdobyć konieczne parametry wytrzymałościowe. Mieszanka, uzyskana za pośrednictwem tego procesu, nie podlega odkształceniom, co więcej jest również wodoodporna oraz mrozoodporna. Posiada więc imponujące parametry techniczne. Teraz stabilizacja gruntu może być realizowana rozmaitymi metodami np: mieszania na miejscu.
PRacownik
Admin: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport międzynarodowy - istotny faktor rozwoju gospodarki

Obecnie większa część handlu opiera się na internacjonalnym transporcie przeróżnymi drogami. Należy przyznać, że dla znacznej części firm sposobność prędkiego transportu fabrykowanych produktów ma spore znaczenie i znacznie oddziałuje na ich postęp.
autobus
Admin: jean-louis Zimmermann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego typu środek transportu jest w sam raz na zwiedzanie zagranicznego kraju?

Coraz częściej jeździmy za granicę, co istotne, mamy do wyboru więcej możliwości dojechania na miejsce. mamy możliwość wybrać się w podróż własnym samochodem, autobusem, pociągiem, a już od paru lat też oferowanym - samolotem. lecz co później? Dojeżdżamy do miejsca przeznaczenia i jeśli na własną rękę podróżujemy musimy zapewnić sobie jakąś mobilność. W zależności od wielkości danego kraju, kosztów danego środka transportu i rozwoju komunikacji powinniśmy wybrać, co będzie naszym najlepszym środkiem transportu.
Sprężyny
Na podstawie danych z: http://www.vanel.com

Sprawne zawieszenie – skontroluj sprężyny

Krajowe drogi nie pomagają samochodom. Przede wszystkim w zimie zawieszenie może korodować. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest serwisowanie samochodu – dobrze wtedy wstawić nowe sprężyny. Jak i kiedy sprawdzić zawieszenie auta?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.