Droga
fiat 500 na łące
Admin: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pojazd w świetnej formie

Każdy człowiek posiadający samochód dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że by na co dzień móc się radować jazdą należy włożyć trochę serca w zadbanie o każdy nawet najmniejszy szczegół mogący mieć wpływ na bezpieczeństwo i komfort podróży. Nie da się ukryć, że tylko wtedy, kiedy dokładnie będziemy przyglądać się stanowi naszego pojazdu, będziemy mieć pewność, że wszystko jest jak należy.
przyczepa
Admin: Kieran White
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przyczepy kempingowe - wyekwipowanie, zakup, najem, montaż haka w samochodzie

Kemping to nie jedynie doskonały pomysł na spędzenie interesującego urlopu, lecz dla wielu ludzi styl życia.


Przyczepy kempingowe - wyekwipowanie, zakup, najem, montaż haka w samochodzie

Znany w krajach Zachodu karawaning w Polsce rozwija się, lecz w okresie wakacji nawet na krajowych drogach pokazuje się coraz więcej ładnych przyczep kempingowych.
samochód
Admin: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W trosce o ukochany samochód - co warto odnośnie wymiany opon?

Co najmniej raz na rok należy zmienić opony w każdym samochodzie – z letnich na zimowe. Czasami częściej, jeżeli złapiemy gumę. O formę opon w swoim aucie należy się troszczyć.
budownictwo
Admin: César
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rady na to, w jaki sposób powinniśmy wylać szosę?

Budownictwo to jedna z większych branż technicznych związanych z działalnością człowieka, jest ono także jednym z najbardziej materiałochłonnych branż produkcyjnych. Przy wznoszeniu wszelkich obiektów budowlanych - czy to lądowych, czy też wodnych, niezbędne są ogromne ilości surowców, jakie są używane na przykład przy wylewaniu dróg, autostrad, mostów czy też linii kolejowych.
filtry oleju
Admin: cuatrok77
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Cieszy wyłącznie chyba tylko dzieci, bo dla dorosłych jest to najmniej lubiana pora roku.


Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Opady śniegu, minusowa temperatura, ciężkie warunki na drogach to zmora bardzo dużej liczby dorosłych, a głównie posiadaczy aut, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.
zagęszczanie gruntu

Wzmocnienie gruntów - jej plusy i powszechne wykorzystanie

Stabilizacja gruntów to proces, jaki polega na otrzymaniu odpowiedniej mieszanki, która składa się z gruntu, kruszywa oraz odpowiedniego spoiwa hydraulicznego. Właściwe spoiwo zezwoli dostać konieczne parametry wytrzymałościowe. Mieszanka, pozyskana za pomocą tego procesu, nie podlega odkształceniom, co więcej jest też wodoodporna i mrozoodporna. Posiada więc doskonałe parametry techniczne. Dziś stabilizacja gruntu może być przeprowadzana różnorodnymi metodami np: mieszania na miejscu.
PRacownik
Admin: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport międzynarodowy - istotny faktor rozwoju gospodarki

Obecnie większa część handlu opiera się na internacjonalnym transporcie przeróżnymi drogami. Należy przyznać, że dla znacznej części firm sposobność prędkiego transportu fabrykowanych produktów ma spore znaczenie i znacznie oddziałuje na ich postęp.
autobus
Admin: jean-louis Zimmermann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego typu środek transportu jest w sam raz na zwiedzanie zagranicznego kraju?

Coraz więcej podróżujemy, co ważne, posiadamy do wyboru więcej możliwości dojechania gdzie tylko chcemy. Możemy wybrać się w podróż własnym autem, autobusem, pociągiem, a już od kilku lat także dostępnym - samolotem. Ale co dalej? Docieramy do miejsca przeznaczenia i jeśli na własną rękę podróżujemy musimy zapewnić sobie jakąś mobilność. W zależności od wielkości danego kraju, cen danego środka transportu i rozwoju komunikacji powinniśmy wybrać, co będzie naszym najkorzystniejszym środkiem transportu.
Sprężyny
Na podstawie danych z: http://www.vanel.com

Sprawne zawieszenie – skontroluj sprężyny

Nasze drogi nie sprzyjają pojazdom. Szczególnie w czasie zimy zawieszenie narażone jest na korozje. Dlatego dobrym pomysłem jest serwisowanie samochodu – można wtedy zmienić sprężyny. Kiedy trzeba zbadać stan zawieszenia?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.