Droga
samochód
Admin: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W trosce o ukochany samochód - co warto odnośnie wymiany opon?

Co najmniej raz na rok należy zmienić opony w każdym samochodzie – z letnich na zimowe. Czasami częściej, jeżeli złapiemy gumę. O formę opon w swoim aucie należy się troszczyć.
budownictwo
Admin: César
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rady na to, w jaki sposób powinniśmy wylać szosę?

Budownictwo to jedna z większych branż technicznych powiązanych z działalnością człowieka, jest ono także jednym z najbardziej materiałochłonnych branż produkcyjnych. Przy stawianiu wszelkich konstrukcji budowlanych - czy to lądowych, czy też wodnych, niezbędne są duże ilości surowców, które są wykorzystywane na przykład przy konstruowaniu dróg, autostrad, mostów czy też linii kolejowych.
filtry oleju
Admin: cuatrok77
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Cieszy wyłącznie chyba tylko dzieci, bo dla dorosłych jest to najmniej lubiana pora roku.


Okres zimowy nadchodzi do nas nieubłaganie

Opady śniegu, minusowa temperatura, ciężkie warunki na drogach to zmora bardzo dużej liczby dorosłych, a głównie posiadaczy aut, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.
zagęszczanie gruntu

Wzmocnienie gruntów - jej plusy i powszechne wykorzystanie

Stabilizacja gruntów to proces, który polega na otrzymaniu odpowiedniej mieszanki, jaka składa się z gruntu, kruszywa oraz wyśmienitego spoiwa hydraulicznego. Właściwe spoiwo zezwoli pozyskać konieczne parametry wytrzymałościowe. Mieszanka, uzyskana w tym procesie, nie podlega odkształceniom, co więcej jest też wodoodporna i mrozoodporna. Ma więc imponujące parametry techniczne. Teraz stabilizacja gruntu może być uzyskiwana różnymi metodami np: mieszania na miejscu.
PRacownik
Admin: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport międzynarodowy - istotny faktor rozwoju gospodarki

Obecnie większa część handlu opiera się na internacjonalnym transporcie przeróżnymi drogami. Należy przyznać, że dla znacznej części firm sposobność prędkiego transportu fabrykowanych produktów ma spore znaczenie i znacznie oddziałuje na ich postęp.
autobus
Admin: jean-louis Zimmermann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego typu środek transportu jest w sam raz na zwiedzanie zagranicznego kraju?

Coraz więcej podróżujemy, co ważne, posiadamy do wyboru więcej możliwości dojechania gdzie tylko chcemy. Możemy wybrać się w podróż własnym autem, autobusem, pociągiem, a już od kilku lat także dostępnym - samolotem. Ale co dalej? Docieramy do miejsca przeznaczenia i jeśli na własną rękę podróżujemy musimy zapewnić sobie jakąś mobilność. W zależności od wielkości danego kraju, cen danego środka transportu i rozwoju komunikacji powinniśmy wybrać, co będzie naszym najkorzystniejszym środkiem transportu.
Sprężyny
Na podstawie danych z: http://www.vanel.com

Sprawne zawieszenie – skontroluj sprężyny

Polskie drogi nie przedłużają życia pojazdom. Głównie w czasie zimy zawieszenie jest zagrożone. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie samochodu – dobrze wtedy wstawić nowe sprężyny. Kiedy zbadać zawieszenie auta?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.