Taśmy
uszczelki ptfe
Admin: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tasiemki, uszczelki i płyty - czyli, co ma jeden do drugiego + "ten trzeci"

Zaciekawił ciebie tytuł felietonu? Więc go odczytaj! Parę słów o taśmach szklanych, uszczelkach PTFE a także "tym trzecim" czyli płytki uszczelkarskie


Tasiemki, uszczelki i płyty - czyli, co ma jeden do drugiego + "ten trzeci"

taśmy szklane - to nic innego jak taśma pleciona z nici szklanej, która bywa przeznaczona do separacji przedmiotów narażonych na dość wysoką temperaturę, termoizolacji instalacji parowych (wysokotemperaturowych również), a również odseparowaniu wężyków, kabelków i przewodów.
Taśma

Taśmy z tworzyw sztucznych będą naprawdę mocne

Taśmy z tworzyw sztucznych wszystko połączą. Od czasu do czasu okazuje się być tak, że pragniemy ze sobą złączyć dwie , albo nawet kilka przedmiotów, ale nie chcemy do tego wykorzystywać kleju, gdyż takie połączenie powinno okazać się jedynie tymczasowe.
Sprężyny
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Wybór sprężyn, czyli jakie i do czego je używamy – podstawowe informacje

Sprężyn używa się w budowie maszyn, zwykle jako łączniki przy sprężystych połączeniach. Poza elementem łączenia spełniają jeszcze kilka niezmiernie ważnych funkcji, jak łagodzenie nacisków (amortyzacja), mierzenie sił i momentów czy akumulowanie energii. Produkcja sprężyn to szereg formalnych etapów tworzenia, które gwarantują im trwałość na lata czy odporność na rdzewienie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.