
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Tasiemki, uszczelki i płyty - czyli, co ma jeden do drugiego + "ten trzeci"
Zaciekawił ciebie tytuł felietonu? Więc go odczytaj! Parę słów o taśmach szklanych, uszczelkach PTFE a także "tym trzecim" czyli płytki uszczelkarskieTasiemki, uszczelki i płyty - czyli, co ma jeden do drugiego + "ten trzeci"
taśmy szklane - to nic innego jak taśma pleciona z nici szklanej, która bywa przeznaczona do separacji przedmiotów narażonych na dość wysoką temperaturę, termoizolacji instalacji parowych (wysokotemperaturowych również), a również odseparowaniu wężyków, kabelków i przewodów.
Taśmy z tworzyw sztucznych będą naprawdę mocne
Taśmy z tworzyw sztucznych wszystko połączą. Od czasu do czasu okazuje się być tak, że pragniemy ze sobą złączyć dwie , albo nawet kilka przedmiotów, ale nie chcemy do tego wykorzystywać kleju, gdyż takie połączenie powinno okazać się jedynie tymczasowe.
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/