Cząstki do Alfy Romeo i Audi - a więc, jakiego typu są historie obu samochodów.

Jaka bywa historia nazewnictwa Alfy Romeo? W jakiego typu latach powstała marka Audi i w jaki sposób się trzyma obecnie na Polskim ryneczku? Co z cząstkami do tego typu samochodów - czy posiadają przystępną kwotę? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo w naszym artykule!
Alfa Romeo to jeden z najmocniej rozpoznawalnych samochodów osobowych, o tematyce luksusowej oraz sportowych na świecie. Jej pojawienie się możemy zawdzięczać ówczesnemu prowadzącemu motoryzacji Alexandre Darracq, który razem z Ugo Stellą założył firmę marki Darracq. Niestety przedsiębiorstwu nie powodziło się w dobru sposób i wykupioną tę firmę. Przezwano ją Alfa, która ma znaczenie "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili" co w przetłumaczeniu na Polski oznacza: Lombardzka Fabryka Samochodów Spółka Akcyjna. Część nazwy "Romeo" został dodany poprzez Nicola Romeo, który to przejął kierownictwo nad przedsiębiorstwem. Części Alfa Romeo, w podziękowaniu tych wszystkich rzeczy są dość atrakcyjne Można znaleźć też tańsze kawałki, jednakże nie zostaną one tak wytrzymałe.


części alfa romeo
Admin: spatz_2011
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Marka Audi powstała w 1899 roku dzięki dwójce panom: Augustowi Horh oraz Karlowi Benzem. Zakład narodził się w Kolonii i posiadał nazewnictwo "Horch" . W roku 1901 pojawił się pierwszy samochód (lekki samochód pożarniczy) ich własnej konstrukcji, który nadał im bardzo dużo pozytywnych wizji do spoglądania w przyszłość. Z początku jednak nie były zbytnio popularne, dopiero kiedy ówczesny szef (August Horh) założył nową przedsiębiorstwo pod łacińskim odpowiednikiem swojego nazwiska "Audi" (które znaczy "słuchaj") udało mu się powoli zacząć wybijać.
Części do Audi, podobnie jak jest z Alfą Romeo, jest zależna od modelu i konkretnej części, którą chcemy wymienić.


Jeśli pragniesz dobrze się dowiedzieć, ile kosztują części do obydwu samochodzików, zerknij na internet lub skontaktuj się z mechanikiem!
2022/06/02, 07:38:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.