Jak dobrać wózek widłowy do naszych wymagań

Jezdniowe wózki podnośnikowe mienione potocznie od zazwyczaj stosowanego typu osprzętu widlakami to prawdopodobnie zazwyczaj wykorzystywane machiny przemysłowe.


żółte auto
Admin: NRMA Motoring and Services
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Służą do przewożenia produktów, bagażów, fragmentów oraz surowców na terytorium każdej wytwórni oraz magazynu, niezależnie od branży oraz ich wielkości. Użytkowane są głównie w przewozie wewnętrznym na nieduże dystanse, a więc w wnętrzach znajdujących się w halach wytwórczych, hurtowniach, a również sklepach o dużej powierzchni. Bywają także stosowane do przemieszczania bagażów pomiędzy obiektami, składowania jak też lokowania materiału na wysokich półkach. Wszystko zależy od parametrów technicznych danego modelu wózka widłowego, a więc m.in. maksymalnego udźwigu, wariantu dodatkowego osprzętu, części Jungheinrich a także rodzaju napędu. Dostępne obecnie na rynku widlaki to narzędzia nowoczesne, wydajne a także bezpieczne.


Może zainteresują ciebie także

Co jest najważniejsze w sprawnym aucie

biały samochód osobowy
Admin: Gib Goodrich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, po co nam samochody, mają pomóc przemieścić się z jednego miejsca do drugiego. Najistotniejszy jest ruch. Wiele razy widzieliśmy samochody , które stoją na poboczu a nawet na środku ulicy, pojazdy które z przeróżnych powodów jednak dalej jechać nie dały rady. Bo utrzymanie ruchu – czyli praca silnika na odpowiednim poziomie wcale nie jest taka prosta.


Są projektowane jak też produkowane przez wiele renomowanych jak też docenianych marek specjalizujących się w zapewnianiu sprzętu do zastosowań przemysłowych, i proponujących części Hyster.


Gama dostępnych modeli jest tak niezwykle zróżnicowana, że zastanawiając się nad zakupem wózka widłowego dla swojej firmy musimy wziąć pod uwagę dużo materii, zacząwszy od ceny (najczęściej wózki widłowe używane są zdecydowanie tańsze od fabrycznie nowych, a dzięki odpowiedniej konserwacji jak też eksploatacji mogą służyć jeszcze wiele lat), przez obszar planowanych użyć, zaś skończywszy na wielkości oraz ciężarze ładunków. Napęd dla pojazdu gwarantuje silnik: spalinowy, elektryczny, na gaz czy olej.
2018/01/17, 13:22:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.