Czy winda w dostawczaku to zawsze dobre wyjście?

Osoba, która potrzebuje bardziej rozbudowanego auta, może wybrać auto transportowe, które może przewieźć większy ładunek.


Tym samochodem mogłoby być Iveco Daily, jakie zostało wybrane najlepszym autem dostawczym w 2015 r.


podróż
Admin: US Army Africa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Obecnie debiutuje już trzecia generacja. Od różnych aut dostawczych odróżnia Iveco Daily to, że jest ono proponowane tylko z tylnym napędem albo napędem 4x4. Dozwolona całkowita masa furgonu to od 3,5 do 7 ton. Pod maską montowane są motory na ropę o pojemności 2,3 litra oraz 3 litrów. Tego typu samochód możemy kupić za dosyć małe pieniądze. Zużycie paliwa w stosunku do ich możliwości jest dość niskie. Są pojazdami o całkowitej masie do 5-6 ton oraz są zbudowane na wytrzymałej ramie nośnej. Jak się dobrze poszuka, to można by wyszukać samochody zarejestrowane na 3,5 tony.


Może zainteresują ciebie także

Piękny oraz szybki motor wydaje się być pragnieniem wielu osób - tak samo mężczyzn, jak i kobiet

odkurzacz na lśniących czystością brązowych panelach
Na podstawie danych z: pixabay.com
Gdy na ulicy robi się znacznie cieplej i rodacy radują się wiosną, to motOCykliści wyciągają z ukrycia swe motory.


Motocykl to pasja, która jest przekazywana często z ojca na syna.


samochód
Admin: roovuu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Trzeba zastanowić się czy nie kupić auta z windą.

Jeżeli ciekawi Cię ciąg dalszy naszego tematu zapraszamy do następnego tekstu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod tym linkiem. W nim odejdą wszystkie Twoje niepewności.

Oczywiście winda pomniejsza ładowność o przynajmniej 500 kg oraz dodatkowo jeszcze dochodzą kosztowne naprawy. Koszt używanej pompy równa się ok. 800 zł a regeneracja siłownika to co najmniej 500 złotych. Dodatkowo dochodzą jeszcze przeglądy co 2 lata, a one także bezpłatne nie są. Jednak jest to bardzo pożyteczne urządzenie. Ale decydując się na windę musimy jednak zastanowić się czy będziemy jej używać. Wybrać można w jakąś dobrą zabudowę, wtedy zyskamy więcej miejsca. Wybierając zestaw wyposażenia, powinieneś zdecydować jak rozbudowane ma ono być. Można wybrać pakiet biznesowy albo lepszy.


Można ponadto dobrać zestaw wyposażenia, jaki będzie pasował do profilu działalności spółki. Możemy napotkać 8-biegową skrzynię przełożeń, która zapewnia komfort, bezpieczeństwo oraz oszczędność paliwa. Zapewnia również dobre osiągi.
2022/01/29, 07:43:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.