Bezpłatny a przy tym bezpieczny program do składania deklaracji PIT

Obowiązkiem każdego osiągającego dochody obywatela jest złożenie PIT-u za ubiegły rok rozliczeniowy. Kiedy chcemy uzupełnić zeznanie roczne bez ruszania się z domu, jak zawsze ułatwia to program z Ministerstwa Finansów, łatwy do pobrania ze strony internetowej.
rozliczenie podatku
Admin: eFile989
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Program ten jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje pięć najpopularniejszych systemów operacyjnych i rozlicza ogromną liczbę zeznań - załączniki do pita 28.

W aplikacji e-pity bardzo łatwo można wypełnić np. PIT 37 z wszystkim załącznikami. Nie musimy mieć wiedzy o podatkach, bowiem gdy używamy kreatora, program podpowie, które kwestionariusze należy wybrać i uzupełnić oraz podpowie, których dokumentów będziemy potrzebować, by bez problemów uzupełnić zeznanie.Iso - www.kape.gov.pl/page/wdrazanie-systemu-zarzadzania-energia-iso-50001 -

Tym sposobem skończymy PITy 2017 ekspresowo i bezpiecznie. To ważne, aby zrobić PIT 37 używając zaufanego programu. Bezpieczeństwo danych to najwyższy priorytet, więc szalenie ważne jest to, że podane przez nas dane są zapisywane jedynie na naszym sprzęcie. Nie są przechowywane na żadnych serwerach, a przekaz danych jest szyfrowany jak w banku. Istotne jest też, że poprawność programu PITy 2017 zobacz Pity 2017 i jego zgodność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w naszym kraju.

Poprawność i użyteczność programu gwarantują również księgowi https://www.tax4business.pl/nasz-zespol/ oraz doradcy podatkowi, jacy od wielu lat używają programu e-pity, wysyłając zeznania swoich klientów – spółek i osób prywatnych.

Dla osób, które są wzrokowcami, przygotowano też film wideo, który jest instruktażem wypełniania zeznania.


Może zainteresują ciebie także

Produkowanie żywności = jak zdobyć eko certyfikat?

eko certyfikat
Admin: anokarina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Polacy coraz częściej chcą prowadzić zdrowy styl życia. Znacznie częściej zwracamy uwagę jak produkowana jest żywność, którą kupujemy, dlatego ekologiczne rolnictwo zyskuje popularność.
2019/03/14, 07:29:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.