Nowoczesne samochody
zestaw rozrządu
Admin: Marty B
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego części zestawu rozrządu powinny być oryginalne?

Przy remontowaniu samochodu wielokrotnie stajemy przed koniecznością wyboru, czy powinno się nabyć część oryginalną, czy też wystarczy tylko odpowiednik.


Dlaczego części zestawu rozrządu powinny być oryginalne?

W praktyce dobrze byłoby pójść na pewien kompromis, w postaci zakupu elementów zarówno fabrycznie nowych, jak i nieoryginalnych.
folia
Admin: Pablo Albu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komunikacja miejska w tych mniejszych, a także tych większych miejscowościach

Każdy spośród nas dobrze wie, jak nieocenione są wszelkiego rodzaju środki transportu. Bardzo wielu spośród nas w teraz obecnych czasach ma chociaż jeden własny oraz w ogóle posiada niezbędne pozwolenie na to, aby mieć możliwość je prowadzić.
osiedle
Admin: Vantage Development SA
Na podstawie danych z: Vantage Development SA

Jaki jest koszt zamontowania haka holowniczego i czy do dowolnego auta da się tego typu hak założyć?

Zamiast zakupować samochód ciężarowy, można rozwiązać problem transportowania różnych przedmiotów w inny sposób. Konieczne będzie zamontowanie (jeżeli go nie ma) zaczepu do holowania do naszego auta.
hybrydowy napęd
Admin: Falcon® Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak można by zagwarantować sobie bezpieczeństwo na śliskiej posadzce?

Wg pewnego znanego stwierdzenia, największa ilość wypadków zdarza się we własnym domu. Jednym z najbardziej ryzykownych miejsc jest łazienka, w której przez wzgląd na istniejące w niej warunki można w bardzo łatwy sposób się po prostu poślizgnąć i przewrócić.
Regały magazynowe

Naprawa samochodów ciężarowych - zakłady świadczące szeroki zakres usług

W dzisiejszych czasach wiele osób posiada własne samochody, dzięki którym powinno skutecznie przemieszczać się codziennie pomiędzy rozlicznymi punktami.
Sportowe auto
Admin: Ben
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Usuwanie dpf jest w całości bezpieczne

Istnieją kierowcy, którzy pragną mieć jak najlepsze wozy i to jeszcze takie, które będą się odróżniały spośród milionów takich samych. Dlatego decydują się oni na robienie różnych zmian, tak aby ich wozy się wyróżniały i były niesamowite. Od czasu do czasu robią to wszystko samodzielnie, czasami wykorzystują z wiedzy osób, które na pewno dobrze się na tym znają. Obecnie za wzór do powielania jest stawiany tuning aut we Wrocławiu.
przewozy szczecin berlin
Admin: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak tanie są bilety na trasie do Berlina?

Co poniektóre osoby mógłby zaciekawić fakt, że wycieczka do stolicy Niemiec nie musi być tak droga, jak miało to miejsce jeszcze jakiś czas temu. Obecnie trasę tę można pokonać w niezwykle wygodny sposób nawet za kilka złotych.
Silnik auta
Admin: Grant.C
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chip tuning staje się polecaną metodą poprawy parametrów motoru

Twórcy samochodów nagminnie pozostawiają w silnikach spory zasób wielu przymiotów po to, ażeby uwalniać je w nowocześniejszych typach jak również dopasowywać do wyposażenia, formatu czy też ciężaru określonej wersji. Taki sam napęd może posiadać kilka wartości siły i momentu obrotowego.
przejażdzka Subaru Impreza
Admin: Nic Redhead
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Możliwa do zaplanowania jest jazda Subaru

Każdy pojazd prowadzi się inaczej

Możliwa do zaplanowania jest jazda Subaru

Niektórzy lubią szybkie wozy o sportowym profilu, inni lubią terenowe, a jeszcze odmienni takie całkiem niewielkie. Na dodatek każdy kierowca świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że każdym wozem jeździ się inaczej, przez to przed sprawunkiem kolejnego modelu tak istotne okazuje się być to, by mieć szansę się nim przejechać i zobaczyć, czy wszystko nam w nim będzie pasowało.
warsztat
Admin: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to przede wszystkim dobre zawieszenie, wytrzymałe na wstrząsy. Czy jest to obecnie zapewnione?

Generalnie układy zawieszeń są już poznane, więc coraz ciężej wymyślić coś zupełnie przełomowego tym obszarze. Ale w ostatnim czasie pojawiła się koncepcja, która może to zmienić, gdyż stwierdzono, że być może warto niektóre funkcje powierzyć układom pneumatycznym. Czy to działa?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.